Прості способи, щоб зменшити показник відмов для Вашого сайту
User Rating: / 1
PoorBest 
There are no translations available.

Уменьшение количества отказов на сайте

Відмови на сайті, або кількість відвідувачів, які приходять на Ваш сайт і натискають кнопку "Назад", навіть не відвідуючи іншу сторінку Вашого змісту, часто грають роль кнута для веб-майстрів.
Звичайно, у багатьох випадках є більш гламурні аналітичні метрики для сайту, в тому числі результати досить корисних спліт- випробувань і експериментів з оптимізації швидкості конверсії.
Тим не менш, показник відмов для кожної з сторінок Вашого сайту дає важливий погляд зі сторони як і чи формують взагалі відвідувачі зв'язки на Вашому сайті. Це не повна картина (бо існують ситуації, коли показник відмов є природно високий), але, побачивши відмови від 60 до 80 і більше відсотків для всіх сторінок сайту, Ви отримуєте привід для занепокоєння.
Якщо Ви бачите високий показник відмов, які вказують на загальне невдоволення користувачів Вашим сайтом, то розгляньте наступні методи, щоб спробувати утримати відвідувачів на своїх сторінках довше:
Метод № 1: Перевірте сумісність браузерів
Високий показник відмов зазвичай вказує на потенційний розрив між відвідувачами, що прибувають на Ваш сайт, і контентом, який вони очікували побачити, кликнувши на нього. Звичайно, як сказано раніше, цілком можливо, що на даній сторінці Вашого сайту відразу знайшли необхідну інформацію і швидко натиснули на вихід, в результаті чого, природно і зрозуміло, високий показник відмов.
Тим не менш, цю ситуацію не слід розглядати для кожної сторінки Вашого сайту і навіть у тих випадках, коли потрібну інформацію було знайдено, це може вказувати на відсутність переконливого змісту, щоб змусити цих відвідувачів займатися і далі з Вашим брендом.
Але, якщо проблема ще простіша, ніж наведене? У деяких випадках, високий показник відмов не має нічого спільного з якістю наданого Вами змісту - просто Ваш сайт не відображається належним чином у вікнах браузерів відвідувачів. Вони навіть не можуть правильно побачити Ваш сайт для того, щоб отримати доступ до його змісту, в результаті чого швидко натискають кнопку «Назад».
Занадто часто веб-майстри почали тестувати свої сайти на одному браузері, який вони використовують при розробці, не розуміючи, що те, що добре виглядає в одному браузері, може відображатися абсолютно по-різному в інших. Щоб запобігти цій ситуації, яка негативно впливає на Ваш показник відмов, перевірте сторінки, які демонструють високий показник відмов, на сумісність за допомогою таких інструментів крос-браузерного тестуванням, як Browser Stack.
Метод № 2: Зробіть свою мету відомою
Якщо немає ніяких проблем з тим, як Ваш сайт відображається в різних браузерах, однією з наступних найбільш ймовірних причин високого показника відмов є дизайн сайту, що ховає інформацію, яку шукають відвідувачі.
Автор припускає, що Ви зіткалися раніше принаймні з одним таким сайтом, як цей ... Натиснув на сайт, тому що фрагмент від пошукового сервісу виглядав так перспективно, тільки зіткнулися з поганим дизайном або поганою структурою організації змісту, що робить знаходження бажаної інформації майже неможливим.
У цих випадках Ви не збираєтеся витрачати весь день на пошуки. Ви повертаєтесь до результатів пошуку, щоб спробувати щастя з іншим в лістингу.
Якщо Ваш сайт не зрозуміло організований і відразу ж інтуїтивний для своїх відвідувачів, то Ваш потенційний читач матиме таку ж реакцію, що призводить до більш високого показника відмов. Щоб визначити, чи дійсно це питання може впливати на результати з Вашого сайту, спробуйте такий сервіс, як 5 Second Test, що дозволяє опитувати фактичних тестерів сайту, чи відразу інформацію на Вашій сторінці видно користувачам.
Метод № 3: Уникайте неповаги до своїх читачів
Звичайно, деякі проблеми відмов ще легше діагностувати, ніж питання сумісності браузерів або погані рішення для структури сайту. У деяких випадках, читачі клацають, щоб піти з Ваших сторінок, тому що Ви не поважаєте їх!
Якщо нові відвідувачі Вашого сайту завалені спливаючими банерами, проміжною оголошень і автоматичним завантаженням вікна чату, то Ви можете поцілувати Ваш нормальний показник відмов і до побачення. Подумайте про це ... Перед цим читачі навіть мали шанс, щоб розкрити інформацію, яку вони шукають, а тут їх попросили зареєструватися, купити продукти, і навіть поспілкуватися з незнайомцем! Швидше за все, Ви також будете клацати досить швидко в таких ситуаціях.
Єдиний реальний тест на це питання показника відмов – це власна «перевірка кишечника». Гляньте на навігацію на сторінках новими очима і визначте, скільки повинні віддати відвідувачі цьому проміжному змісту, замість читання Вашого контенту. Навіть якщо ці інструменти (коли взяті індивідуально) можуть бути чудовими для Вашого коефіцієнту конверсії, поклавши їх всі разом, Ви тільки будете злити своїх відвідувачів і джерело Вашого показника відмов.
Метод № 4: Зменшіть час завантаження Ваших сторінок
Іншим важливим чинником, що сприяє відмовам на сайті, який бажано розглянути на своєму сайті - це аналіз швидкості сайту. У той час як більшість користувачів сьогодні отримують доступ до веб-сайту з використанням високошвидкісних з'єднань, а модеми вже в минулому, з завантаженням сайту все ще можуть бути проблеми, якщо Ви упаковали сторінки, заповнивши їх візуальними елементами. що повільно завантажуються.
Щоб перевірити реальний час завантаження з інших сайтів Вашої галузі, спробуйте інструменти підвищення «скорострільності» сайту, в тому числі безкоштовний інструмент Google Insights PageSpeed. Мало того, що ця програма вимірює реальну швидкість сайту, інструмент дасть Вам рекомендації, як зробити Ваші сторінки ще швидшими для запуску.
Внесення цих змін може мати позитивний вплив як на Ваш загальний показник відмов, так і на Вашу SEO-продуктивність, бо Google вже давно дав зрозуміти, що час завантаження сторінки розглядається як фактор в алгоритмі ранжирування його пошукової системи.
Метод № 5: Створіть кращий контент
Нарешті, навіть якщо Ваш сайт прекрасно працює у всіх браузерах, зміст, очевидно, доступний і Ваш сайт завантажується так швидко, як одна сторінка HTML, є ще один фактор, який може обвалити показник відмов веб-сторінки: Ваш контент може бути просто висмоктаним.
По правді кажучи, Ви можете створити сайт, який ідеально підходить для залучення читачів і утримання їх уваги, але якщо вміст, яким Ви заповнили ці сторінки не дає нічого цінного для людей, які читають Ваш сайт, то показник відмов буде, як і раніше, високим.
Тому, якщо Ви стурбовані тим, що це може бути у випадку Вашого сайту, задайте собі наступні питання:
  1. Чи немає в моєму контенті граматичних та орфографічних помилок?
  2. Чи надає мій контент інформацію, яку читачі в моїй галузі насправді вважають цінною?
  3. Чи пропонує мій сайт зміст, унікальний в порівнянні з іншими сайтами галузі?
  4. Чи не може мій контент в якому-небудь випадку бути витлумачений як образливий?
  5. Мій зміст має середній рівень читання порівняно з очікуваннями в галузі?
Веб-майстри говорять знову і знову, що важливо мати багато текстового змісту на сайтах. Але в той час, як більшість власників сайту використовують це як бойовий клич, щоб заповнити свої сторінки корисною інформацією, деякі веб-майстри поспішають заповнити їх змістом з метою задоволення певних довільно вигаданих стандартів. В результаті, на жаль, часто погана, низька цінність контенту призводить до високих показників відмов і поганої роботи сайту в цілому.
Очевидно, що існують не тільки ці п'ять методів, які можуть бути використані для боротьби з високим показником відмов, так як причини цього явища складні і не однозначно визначені для кожного сайту.
Однак, ці методи повинні забезпечувати хорошу відправну точку для сайтів, які зацікавлені у збільшенні кількості відвідувачів, які залишаються на Вашому сайті і далі після входу на початкові цільові сторінки. Спробуйте рекомендації і подивіться, чи буде різниця в кількості збережених відвідувачів!
(Джерело EN: searchenginejournal.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting