Нові правила для успіху SEO в 2013 році
User Rating: / 3
PoorBest 
Wednesday, 30 January 2013 21:12
There are no translations available.

Вимірювання успіху SEO позицією Вашого рейтингу для улюблених ключових слів означає відставання від тенденцій.
З поведінкою користувачів і алгоритмів Google, які швидко і постійно змінюються, вимірювання успіху SEO позицією Вашого рейтингу для улюблених ключових слів означає відставання від тенденцій. Ось найбільш значимі показники для SEO на 2013 рік.
1. Зосередьтеся на портфоліо Ваших ключових слів, а не на рейтингу
Користувачі пошукової системи стають все розумнішими і більш конкретними. Сьогодні більше 70 відсотків пошуків онлайн мають в пошуковому запиті три або більше слів. Крім того, Google повідомила, що понад 20 відсотків пошукових запитів - це зовсім нові запити, за якими ніколи не шукали раніше! Є «довгий хвіст», де відбувається зростання, і Ваша стратегія повинна бути побудована навколо цього зростання.
Зосередження уваги на "жирній голові" ключових слів є незбалансованою стратегією зі спадною віддачею. Маркетологи повинні зосередитися на збільшенні кількості ключових слів у відправленому пошуковому трафіку, а не на поліпшенні позиції певного ключового слова. Це відоме як Ваш портфель ключових слів.
2. Створюйте контент для вирішення проблем
Створення чудового вмісту - це не точна наука. Якщо у Вас виникли проблеми з генеруванням ідей, або Ви думаєте, що Ваша діяльність є занадто нудною, зосередьтесь натомість на вирішенні проблеми клієнта. Це можна легко зробити, використовуючи інтелектуальну власність Вашої організації, створивши практичні інструкції, офіційні документи, або провівши наукові дослідження. Якщо Ви займаєтесь бізнесом, то Ви вирішуєте проблеми! Об'єднайте людей, процеси та програмне забезпечення для масштабного маркетингу змісту.
3. Публікуйте вміст на якісних джерелах
Оновлення Пінгвіна минулого року понизило значення матеріалів, опублікованих на ненадійних сайтах. Це включає в себе неякісні сайти, ферми змісту і багато сайтів з "вільним" PR. Показане зростання в пошуку Google -дуже багато в тому, щоб цього досягти - це Ваші посилання, які роблять різницю. Сконцентруйтеся на отриманні посилань з високоякісних і довірених веб-сайтів галузі. Ви повинні публікувати контент на регулярній основі в галузевих організаціях та інтернет-спільнотах.
4. Поширюйте і просувайте контент через соціальні медіа
Соціальні медіа є надзвичайно ефективним каналом для розповсюдження і просування Вашого змісту. Це включає в себе зміст, який Ви опублікувати на своєму сайті, а також зміст, які публікується на дуже довірених сторонніх веб-сайтах. Соціальні медіа канали дозволяють миттєво досягти мільйонів, а також залишатися в полі зору алгоритмів пошукової системи для питань, пов'язаних з Вашим контентом. Як Google, так і Bing допустили до використання соціальних сигналів у своїх алгоритмах ранжирування, так що участь в соціальні медіа необхідно зробити обов'язковою для цифрових маркетологів.
Ніколи раніше SEO та вхідний маркетинг не мав більше можливостей для цифрових маркетологів. При ефективному виконанні ці стратегії стимулюватимуть потенційних клієнтів, залучатимуть клієнтів, і розвиватимуть спільноту Вашого бренду.
(Джерело EN: inc.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting