Навчання SEO онлайн: кращі місця для старту
User Rating: / 3
PoorBest 
There are no translations available.

Автор завжди усміхається, коли люди запитують його, який університет чи школу він закінчив, щоб вивчити SEO. Наскільки йому відомо, досі немає акредитованих курсів, доступних для навчання SEO з будь-якого місця.
Веб, однак, є прекрасним місцем для старту, і навіть якщо Ви не матимете в кінцевому підсумку офіційного ступеня з SEO, практичний досвід, який Ви отримаєте, є безцінним, особливо коли Ви в змозі отримати результати для своєї компанії.
Деякі з улюблених місць автора, щоб відточувати навички SEO, можна знайти нижче:
SEO-генії з Distilled запустили програму Distilled U близько шести місяців тому, і вона стала інструментом для кожної нової SEO, яку ми запускаємо на даний момент. Онлайнові навчальні модулі сьогодні обсягом близько 50 годин, і вони охоплюють все: від основ оптимізації на сторінці для пошукової системи, до досліджень ключових слів та аналізу посилань. Все це тільки в 101 розділі - як тільки Ви закінчите всмоктувати всі ці знання, наступним рівнем буде "Подальше SEO", який широко охоплює такі складні теми, як побудова посилань, зміст стратегії та структурування даних.
Ніякий список не буде повним без основного Керівництва для початківців в SEO, яким керує та оновлює SEOmoz протягом декількох років. Керівництво є лише частиною величезної кількості "ноу-хау", які можна знайти в Q&A розділі і блогах, що випускають SEOmoz і Youmoz. І, будьте впевненими, щоб налаштуватися на знамениті Whiteboard Friday сесії, коли зможете.
Відносно новий малюк на блоці, створений легендою старої школи SEO, Aaron Wall. Сайт SEOTools.net покликаний забезпечити розуміння галузі та поширення оглядів SEO-тематики. Аарон, звичайно, також працює в одній з найбільш шанованих громад SEO і курсів SEO-тренінгів в Інтернеті. Це не безкоштовний варіант, але авторові сказали, що це один з кращих способів витратити гроші, якщо Ви хочете дізнатися, як заробити гроші. Також отримаєте впевненість при перевірці безкоштовного набору інструментів, який він надає безкоштовно.
Link Building Course від PointblankSEO
Джон Купер, величина в галузі SEO, любить будувати посилання. Джон кинув весь свій досвід в цей добре представлений курс з побудови посилань. Автор підписався на нього близько місяця тому, і це, без сумніву, один з найбільш повних курсів, коли мова йде про побудову посилань, які повинні бути невід'ємною частиною будь-якої кампанії SEO. Якщо Ви не вірите авторові, то просто подивіться на імена, які рекомендують курс на його сторінці реєстрації.
Hubspot - це фантастична платформа, але це також дуже багате джерело інформації SEO. Офіційні документи, навчальні кейси і книги, які наповнені безкоштовними, але цінними та дієвими порадами. Ви навіть можете стати сертифікованим вхідним маркетологом, якщо пройдете програми, які вони підтримують.
Особлива згадка про приватні розсилки LinkMoses Еріка Уорда, які завжди заповнені перлинами мудрості побудови посилань та їх можливостями. Інша підписка, яку автор настійно рекомендує, походить від Michael Martinez’s Premium Newsletter. Автор черпає багато ресурсів з кожного видання, починаючи від технічних консультацій з SEO, SEO-експериментів та ідей.
Переконайтеся, що Ви включилися не в "гарне на папері" SEO, а відточуєте свої навички на реальному світовому досвіді.
Нарешті, автор хотів би почути від Вас, хлопці, де Ви набралися своїх SEO-навичок. Поділіться знаннями в коментарях.
(Джерело EN: searchenginejournal.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting