7 способів провалити кампанію контент-маркетингу
User Rating: / 1
PoorBest 
There are no translations available.

Контент-маркетинг є останнім писком моди і не без підстав. Контент-маркетинг може допомогти не тільки розширити визнання бренду і підвищити загальний трафік web-сайту, але також забезпечити істотні вигоди SEO.
Помилки контент-маркетингу
1) Створення неякісного контенту
Передумова успіху контент-маркетингу полягає в публікації якісного контенту. Після ознайомлення з таким контентом відвідувачі web-сайту діляться матеріалами зі своїми друзями і родичами. Вірусний стиль розповсюдження даних приносить успіх контент-маркетингу.
2) Створення нецікавого контенту
В дійсності, контент повинен бути не просто без помилок, він також повинен бути ще й цікавим для читання. Тому, якщо є бажання дати своїй кампанії контент-маркетингу шанс на успіх, потрібно докласти зусиль при визначенні тем публікацій, які необхідно розкрити цікавим чином.
3) Використання контенту в неправильному середовищі
Крім створення якісного і цікавого контенту, також важливо враховувати тип використовуваних при цьому матеріалів. Є безліч різних форматів, в яких можна розміщувати контент:
  • пости зі списком
  • тематичні дослідження
  • пости з зображеннями
  • інфографіка
  • інструктографіка
  • відео-файли.
Хоча це створює безліч різних можливостей для досягнення цільової аудиторії, слід пам'ятати, що певні стилі контенту не є взаємозамінними.
4) Неправильна публікація контенту
Необхідно виділяти час на публікацію кожного створюваного матеріалу кампаній. Кращий спосіб при цьому - забезпечити посилання на контент, розміщений на сайті, зі своїх профілів у соціальних мережах. Після публікації контенту на власному сайті потрібно також розглянути можливості його розміщення на інших сайтах.
5) Створення контенту, заснованого на помилкових припущеннях
Не можна просто робити припущення про інтереси цільової аудиторії. Необхідно виділити час на проведення маркетингового дослідження для одержання потрібної інформації з метою створення контенту.
Можна використовувати різні джерела даних (включаючи Google Analytics, Facebook Insights, Youtube Analytics і будь-які платні інструменти досліджень), щоб отримати якомога більше інформації про інтереси, демографічні, вікові, географічні та інші характеристики аудиторії.
6) Невиконання регулярних релізів контенту
На жаль, не кожен опублікований контент буде мати вірусну дію і залучати тисячі відвідувачів на web-сайт. Хоча контент-маркетинг має потенціал досягти такого результату, немає гарантії, що конкретний контент принесе приголомшливий успіх. У результаті, якщо публікувати тільки кілька маркетингових статей, відбувається обмеження можливого успіху.
7) Відсутність вимірювання коефіцієнта ROI кампанії контент-маркетингу
Повинен увійти у звичку вимір коефіцієнта окупності інвестицій ROI своїх кампаній контент-мракетингу.
Успіх кампанії контент-маркетингу
Все вищенаведене наводить на думку, що при контент-маркетингу необхідно виконувати великий обсяг роботи, а не просто розмістити кілька зразків інфографіки та чекати успіху. Дійсно, контент-маркетинг вимагає зусиль, і якщо зусилля спрямувати на подолання описаних семи помилок, то різко зросте ймовірність отримання позитивних результатів від проведених кампаній контент-маркетингу.
(Джерело RU: secret-seo.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting