Як працюють Google Glass – інфографіка
User Rating: / 8
PoorBest 
Wednesday, 10 April 2013 19:07
There are no translations available.

Google Glass

Проект розумних окулярів від пошукового гіганта викликав багато інтересу і ресурс Brille-kaufen вирішив розповісти, яким чином працюють Google Glass.
В інфографіці дається відповідь на питання: як вдається створювати зображення, яке завжди знаходиться в куту поля зору, як ця розробка поєднується зі звичайними окулярами.
Фактично розробка Google - це комбінація портативного комп'ютера і спеціальної оптичної схеми, яка фокусує картинку доповненої реальності прямо на сітківку ока користувача. Вона не має дисплея в звичному розумінні, замість нього цього гаджет має міні-проектор. В залежності від напрямку його променя можна змінювати положення шару з додатковою інформацією.
Проект Google Glass
Умные очки от Google
Незважаючи на досконалість, у Google Glass є один недолік - їх не зовсім, м’яко кажучи, зручно використовувати одночасно зі звичайними окулярами. Можливо, в майбутньому це обмеження буде виправлене.
Компанія Google планує почати продажі свого інноваційного комп'ютера у формі окулярів Google Glass до кінця поточного року за ціною менше 1,5 тисячі доларів.
(Джерело RU: today.mts.com.ua)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting