Тростина з вбудованими GPS і WiFi від Fujitsu
User Rating: / 3
PoorBest 
Monday, 04 March 2013 19:27
There are no translations available.

Умная трость от Fujitsu

Японська Fujitsu на виставці Mobile World Congress 2013 в Барселоні показала незвичайну тростину з вбудованим супутниковим навігатором.

Пристрій Next Generation Cane розроблено для допомоги престарілим людям у пошуку дороги додому, а крім того, тростина здатна в реальному часі передавати дані про місцеположення людини і відстежувати температуру її тіла, а також її пульс.
Next Generation Cane
Місцезнаходження тростини і її володаря можна спостерігати в онлайні на спеціальному порталі. Крім того, система може видавати оповіщення електронною поштою, якщо власник тростини пішов далі певної відстані від будинку. У Fujitsu говорять, що нове рішення призначене для літніх людей, яких як в самій Японії, так і в інших промислово-розвинених країнах стає все більше. У компанії підкреслюють, що люди можуть контролювати дії своїх літніх батьків, не утрудняючи свободи останніх.
Определение местоположения трости
У компанії також кажуть, що представлена тростина - це унікальний продукт і раніше нічого подібного в галузі не існувало. У представленому варіанті тростини присутній GPS, 3G і WiFi, а також невеликий LED-монітор на тримачі. Сам тримач тростини може вібрувати, якщо його похилий володар йде з "дозволеної зони" або його показники пульсу і температури виходять за рамки. На LED-дисплеї тростини також загоряється стрілка, що інформує літньої людини про те, в якому напрямку їй потрібно йти, щоб самостійно повернутися додому.
Трость с GPS, 3G и WiFi
"Спочатку система проектувалася для літніх людей, але вона також може бути використана будь-якою людиною, що має проблеми зі здоров'ям і орієнтацією в просторі", - говорять в компанії.
Усередині GPS-тростини працює сильно модифікована версія Google Android. У Європі продажі інноваційної тростини почнуться в червні.
(Джерело EN: dailymail.co.uk)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting