Портативні бездротові вінчестери з Wi-Fi
User Rating: / 1
PoorBest 
There are no translations available.

 

Беспроводной винчестер с Wi-Fi

Портативні жорсткі диски - це зручно. Скільки фільмів хорошої якості вміститься на карту пам'яті Вашого планшета? Як ми отримуємо доступ до потрібного контенту на мобільних пристроях?
Звичайно, через Інтернет, а точніше, через Wi-Fi. Значить, потрібно зробити жорсткий диск з Wi-Fi. Так з'явився GoFlex Satellite, портативний жорсткий диск об'ємом 500 ГБ, який одночасно виступає в якості точки доступу Wi-Fi.
Винчечтер с Wi-Fi GoFlex Satellite
Модель з кодом STBF500101 позиціонується творцями як перший в світі переносний портативний вінчестер, який забезпечений власною батареєю з перезарядкою і готовий до бездротової взаємодії з будь-яким мобільним пристроєм, сумісним зі стандартом Wi-Fi 802.11b/g/n, будь то ноутбук, планшет чи смартфон.
Seagate винчестер с WiFi
За заявами розробників, користуватися їх дітищем дуже просто. Для цього потрібно спочатку наповнити його потрібними файлами, підключивши через USB 3.0 до персонального комп'ютера на платформі Mac або PC, а потім зарядити його акумулятор енергією. Після цього можна ефективно працювати зі збереженими на жорсткому диску даними безперервно протягом 5 годин, причому дальність дії бездротового з'єднання буде перевищувати 10 метрів.
Більш детально про GoFlex Satellite можна прочитати в статті на сайті інтернет-магазину Rozetka.

Винчестер Sky Share H10 с Wi-Fi

Трохи пізніше компанія Silicon Power анонсувала свій жорсткий диск, що працює через Wi-Fi, під назвою Sky Share H10.
Новинка надає користувачам від 500 ГБ до 1 ТБ додаткової ємкості для зберігання даних з мобільних пристроїв, таких як iPhone, смартфони на базі Android, планшетні ПК і ноутбуки. Новий диск дозволяє 8 користувачам обмінюватися даними і програвати мультимедійні файли одночасно за допомогою бездротового з'єднання. За допомогою Sky Share H10 користувачі можуть ділитися своїми фотографіями, музикою, відео файлами за допомогою Wi-Fi з'єднання.
Sky Share H10 оснащений вбудованою 2T2R антеною, що забезпечує високу швидкість передачі даних. Диск також підтримує інтерфейс USB 3.0 з пропускною здатністю даних до 5 Гбіт/с. Акумулятор дозволяє пристрою працювати автономно до 5 годин в режимі передачі даних.
Sky Share також пропонує користувачам безкоштовне ПЗ (iOS) і додатки для iPhone/iPad і Android. За допомогою програми Sky Share App можна завантажувати і викачувати дані, а також змінювати налаштування безпеки бездротового з'єднання.
Основні технічні характеристики SP Sky Share H10:
  • Ємність - 500 ГБ, 1 ТБ
  • Розміри - 133х86х23, 5 мм
  • Вага - 255 г +/- 5%
  • 2T2R антена, до 300 Мбіт/с
  • Радіус Wi-Fi з'єднання: до 3 м
Наступний крок зробила компанія Seagate, яка на виставці CES 2013 представила портативний зовнішній накопичувач з жорстким диском на 1 ТБ, акумулятором і модулем Wi-Fi, через який він може передавати потокове відео за протоколами AirPlay і DLNA, а також через окремий додаток для телевізорів Samsung з підтримкою Smart TV.
У Seagate стверджують, що Wireless Plus здатний одночасно транслювати три фільми в HD-якості на три окремих пристрої. При цьому наголошується, що від одного заряду вбудованого акумулятора пристрій може безперервно транслювати медіафайли до 10 годин.

Винчестер Seagate Wireless Plus с Wi-Fi

Завантажувати файли на Seagate Wireless Plus можна через порт USB 3.0 або по бездротовому з'єднанню. Розміри накопичувача складають 127х89х19,9 мм, а вага 256 г.
Головний акцент Seagate робить на можливості перегляду мультимедійного контенту (музики, відео, фотографій, документів) через Apple AirPlay, DLNA або через спеціальний додаток для Samsung Smart TV і Blu-Ray програвачів.
Мобільний вінчестер поставляється зі знімним адаптером SuperSpeed USB 3.0 і здатний створювати власну точку доступу до мережі Wi-Fi, позбавляючи від необхідності транслювати чи скачувати свій контент з Інтернету.
Рекомендована вартість Seagate Wireless Plus в Україні складе близько 1600 грн. Представник Seagate уточнив, що до кінця лютого пристрої повинні надійти на ринок України, однак точної дати початку поставок поки немає.
(За матеріалами 3dnews.ru, ferra.ru, it.siteua.org)

Google+

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting