Wi-Fi: перший трьохдіапазонний референсний модуль 802.11ac і 802.11ad
User Rating: / 1
PoorBest 
Friday, 18 January 2013 17:55
There are no translations available.

Компанії Qualcomm і Wilocity, які випустили влітку 2011 року перший чипсет Wi-Fi 802.11n і WiGig/802.11ad, що працює в трьох частотних діапазонах, продовжують розширяти цей напрям.
Нещодавно партнери представили перший в галузі референсний дизайн модуля, що підтримує 802.11ac і 802.11ad в трьох частотних діапазонах.
Модуль дає можливість підключати периферійні пристрої через радіоканал на частоті 60 ГГц зі швидкістю обміну «кілька гігабіт» і одночасно підключатися до локальної мережі через радіоканали на частотах 2,4 і 5 ГГц.
Створено два варіанти модуля: QCA9006NFC у форм-факторі NGFF (next-generation form factor) і QCA9006WBD у форм-факторі HMC (half-mini card).
"Ми раді запропонувати Вам трьохдіапазонне рішення наступного покоління, яке приносить можливості першої промислової комбінації Qualcomm VIVE 802.11ac і нещодавно ратифікованого 802.11ad разом на одній карті", сказав Вівек Гупта, віце-президент з обчислень, Qualcomm Atheros.
"Це останнє рішення відкриває двері для виробників побутової електроніки, щоб інтегрувати технологію на платформах, починаючи від телебачення високої чіткості та ігрових консолей в ноутбуках. У результаті кінцеві користувачі тепер можуть насолоджуватися швидкістю, підвищеною надійністю і діапазоном 802.11ac  з мультигігабітним входом/виходом в межах кімнати та мережевою активністю через  802.11ad".
Випуск цього останнього трьохдіапазонного рішення Qualcomm Atheros і Wilocity є прикладом продовженням стратегії про додавання більше можливостей для підключення пристроїв.
 "Ми раді продовжити нашу співпрацю з Qualcomm Atheros для отримання новаторських рішень 802.11ad, які працюють пліч-о-пліч з 802.11ac Wi-Fi", сказав Марк Гродзинський, віце-президент з маркетингу, Wilocity. "З цією трьохдіапазонною картою відкривається клас полоси 60GHz, а клієнти завжди будуть впевнені, що завжди «найкраще зв'язані».
З виходом Windows 8, ми, нарешті, побачили перший продукт WiGig. Це новий 6430u Latitude від Dell з лінійки продуктів корпоративного класу.
Ноутбук використовує всередині два чипсета: Wilocity Wil6120 і Atheros AR9642 , що забезпечують три полоси. WiGig також підтримує Bluetooth 4.0 і додаткову WiGig бездротову док-станцію, зовнішню відеокарту, жорсткий диск, мишу і клавіатуру, а карти розширення можуть збільшити кількість виводів для вхідних пристроїв.
Плата модуля аналогічна показаній вище, за винятком іншого чипсета Atheros:
Але Dell, здається, не дуже впевнений в цій технології і про випуск продукту майже не згадувалося. Також не ясно, наскільки висока швидкість. На виставці CES, Computex буде показаний екземпляр з 5 Гбіт/с. Також не опублікована базова ціна.
За матеріалами EN: qualcomm.com
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting