Новий чіп для бездротового зв'язку в 1000 разів швидший, ніж Bluetooth.
User Rating: / 3
PoorBest 
There are no translations available.

Технологія VIRTUSМіжнародна дослідницька група, спроектувала нову технологію бездротової передачі даних, яка за швидкістю передачі перевершує Bluetooth в 1000 разів.
Ця група об’єднує учених Технологічного університету Сінгапуру (Singapore's Nanyang Technological University, NTU) і Дослідницького інституту A*STAR (A*STAR Institute for Infocomm Research, I2R). Технологія, втілена у вигляді нового набору мікросхем VIRTUS, здатна забезпечити швидкість 2 гігабіта в секунду, при рівні споживання енергії, що дорівнює споживанню енергії вищезгаданого інтерфейсу Bluetooth.
Такі привабливі характеристики роблять цю технологію дуже значущим претендентом на використання в мобільних електронних пристроях, таких як планшетні комп'ютери і смартфони. Витрачаючи зовсім небагато дорогоцінної енергії з акумуляторних батарей, технологія VIRTUS здатна забезпечити передачу вмісту 8-гігабайтного DVD-диска всього за 30 секунд: для порівняння, технологія Bluetooth дозволяє зробити це ж саме за 8.5 годин.
Робота в напрямку створення чіпа VIRTUS була розпочата дослідниками NTU-I2R в грудні 2009 року. Про обсяг і складності виконаної роботи говорить сам за себе той факт, що при створенні чіпа було зареєстровано 16 міжнародних патентів і була опублікована 51 наукова робота в різних наукових виданнях.
По суті, набір мікросхем VIRTUS укладений в рамки одного єдиного чіпа, що працює на частоті 60 ГГц, і містить антену, приймально-передавальний тракт і спеціалізований процесор, який відповідає за обробку сигналів основної смуги частот.
При успішному просуванні дана технологія може дозволити реалізацію цілого ряду програм, таки як бездротові дисплеї, мобільні розподілені обчислення, передача високоякісного HD-відео в режимі реального часу та інтерактивні ігри для декількох гравців
(Джерело RU: dailytechinfo.org)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting