Революційний сенсорний винахід
User Rating: / 8
PoorBest 
Wednesday, 21 December 2011 20:57
There are no translations available.

Сенсорний екранСьогодення неможливо уявити без мобільних інтерактивних пристроїв. Сенсорний світ навколо нас. Техноперегони виводять людство на новий рівень сприйняття інформації.
Сенсорний телефон, сенсорний монітор, сенсорний погляд на світ. Зроблено новий сенсорний крок в цьому напрямку.
У 23 країнах світу розпочато прийом замовлень на нове покоління сенсорної інтерактивної системи Microsoft Surface, яке вийшло на ринок під брендом південнокорейського Samsung. Як пише Membrana.ru, діагональ екрану зросла на 40 дюймів, і громіздкий сенсорний апарат вагою близько 40 кіло остаточно перетворився на сенсорний стіл.
Сенсорний екран здатний не тільки показувати, а ще й розпізнавати інформацію. РК-панель SUR40 південнокорейського виробника в парі з програмним забезпеченням Surface від софтверної компанії являє собою мультимедійну поверхню нового покоління.
Це вже другий сенсорний стіл («розумний стіл») від Microsoft, і в новій версії він істотно розширив свої можливості в порівнянні з попередньою. За рахунок застосування технології Pixel Sense РК-панелі можуть у буквальному сенсі бачити без використання камери. Зчитування інформації відбувається кожним окремим пікселем, що дозволяє не тільки розрізняти торкання різними предметами до поверхні сенсорного столу, а ще й оцифровувати дані, наприклад з візитки.
У технічному плані сенсорний стіл Samsung SUR40 являє собою комп'ютер, яким можна керувати за допомогою 40-дюймового сенсорного дисплея. Його внутрішня начинка включає двохядерний процесор серії AMD Athlon II X2 з частотою 2,9 ГГц і відеокарту AMD Radeon HD 6700M Series з підтримкою DirectX 11. 40-дюймовий РК-дисплей підтримує Full HD (1920x1080) і покритий шаром міцного скла Gorilla Glass (як у iPhone 4). Він виконаний на базі інфрачервоної технології Pixel Sense.
Товщина сенсорного столу SUR40 всього 10,1 см, що дозволяє розміщувати його як на стандартних ніжках, так і монтувати, вертикально або горизонтально, на стіну, завдяки підтримці системи VESA. Програмне забезпечення Microsoft Surface, яке контролює весь процес взаємодії користувачів.
Однак даний сенсорний пристрій виявився тільки поштовхом для нових винаходів.
Ідея, що лежить в основі Microsoft Surface, отримала подальший розвиток в сенсорному столі MT-50, створеному фахівцями Ideum.
Розмір MT-50 по діагоналі складає 100 дюймів, 86 з яких служать для виведення зображення. Співвідношення сторін екрану лише 16:5, роздільна здатність складає вражаючі 2304 x 800 пікселів.
Цей сенсорний стіл розроблено для галереї Space Chase наукового центру Adventure Science Center, розташованого в місті Нашвілл, штат Теннесі. За наявними даними, сенсорний велетень здатен розпізнати 50 дотиків одночасно, а отже сенсорний стіл зможуть використовувати одночасно декілька людей. Основним призначенням пристрою є використання в навчальних програмах.
Сенсорний бум у всьому світі лише тільки набирає обертів. Можна тільки здогадуватись, яких розмірів він досягне. Але темпи його вже вражають. Світ стає сенсорним сам по собі, спілкування між людьми стає можливим лише завдяки одному легкому дотику.
Що нас чекає далі? Сенсорний автомобіль чи сенсорний будинок? Чекаємо і віримо, як у новорічну казку.
(За матеріалами www.membrana.ru, www.ixbt.com)
Автор Денис Писарчик, магістрант НТУУ «КПІ»
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting