Wi-Fi доступ до локальної мережі НТУУ «КПІ»
User Rating: / 11
PoorBest 
There are no translations available.

Не всі знають, що науково-технічне об’єднання «КПІ-Телеком» надає можливість безкоштовного Wi-Fi доступу до ресурсів локальної мережі НТУУ «КПІ».
Мережа університету налічує чимало популярних та корисних студентських сайтів, сервісів «КПІ-Телеком», офіційних та інформаційних сайтів “KPI-IX”, а також власних сайтів деяких гуртожитків та ще багато цікавого.
Існує перелік посилань на все вище згадане.
Для того щоб скористатися послугою необхідно мати пристрій (ноутбук, КПК або мобільний телефон) з підтримкою Wi-Fi стандарту 802.11b/g.В межах території покриття необхідно виконати пошук бездротової мережі. Оберіть мережу назва якої містить слово «KPITelecom», та виконайте підключення. Налаштування IP-адреси, шлюзу та DNS-серверів виконується автоматично за протоколом DHCP. Такі місця доступу зображені на карті синіми ромбами у відповідності з таблицею:.
Адреса та місце доступу
Покриття
1
Навчальний корпус №1 (пр.Перемоги, 37)
зал вченої ради, площа перед центральним входом в музей КПІ
2
Навчальний корпус №7 (пр.Перемоги, 37)
ліцейна столова на першому поверсі, аудиторії 130, 130а, 130б
3
Навчальний корпус №18 (вул.Борщагівська, 126)
Зал курсового проектування, аудиторії 302, 303, 304, 311
4
Навчальний корпус №22 (вул.Борщагівська, 115)
аудиторії 205, 206, 207, 208, 210, 211, 212, 309, 315, 316, 403, 404, 405, 406, 415, 416, 417
5
Бібліотека НТУУ «КПІ» (пр.Перемоги, 37)
Зал №1, зал №11, площа знань
6
Гуртожиток №14 (пров. Ковальського, 5)
холл та робоча кімната гуртожитку, зона відпочинку між 13 та14 гуртожитком.
7
Навчальний корпус №12 та сквер "Поляна"
сквер "Поляна" та холл 12 корпусу.
Кожна з вказаних точок була перевірена автором на наявність сигналу і показала високий його рівень, який дозволяє швидкий доступ до локальної мережі НТУУ «КПІ». Для цього всього-на-всього необхідно відкрити вікно браузера, яким Ви користуєтесь (Mozilla FireFox, Opera, Internet Explorer, Google Chrome і т.д.), якщо це ноутбук, чи інший Web-інтерфейс того пристрою (КПК, мобільний телефон), що використовується для входу в мережу. В адресному рядку введіть адресу будь-якого сайту з переліку посилань, наведених вище.
Наприклад, зображений на рисунку нижче відомий багатьом сайт Bete.tv в минулому був лише в локальній мережі КПІ, а на сьогодні доступний в усій мережі Інтернет (червоним кольором виділений адресний рядок з посиланням на сайт).
Також Ви можете скористатися програмами FTP-клієнтами, наприклад, такими як Windows Explorer (Провідник), Total Commander, FAR, Midnight Commander, Krusader та ін. і ввійти на будь-який відкритий файловий сервер локальної мережі НТУУ «КПІ», де кожен абітурієнт чи то вже студент зможе почерпнути для себе досить корисної інформації, що стосується як навчання так і розваг. База серверів дозволить Вам зробити вибір необхідного ресурсу:
Розглянемо більш детально, як це зробити, на прикладі використання Total Commander.
Після того, як Ви встановили Total Commander, у відкритому діалоговому вікні програми натискаємо FTP – Нове FTP-з’єднання чи поєднання клавіш Ctrl+N.
В центрі з’являється нове діалогове вікно, куди потрібно ввести адресу  ftp-сервера, взяту з наведеної вище бази серверів.
Далі натискаєте ОК і Ви вже на сервері. Заходимо в будь-які папки, натискаємо F5 і копіюємо собі на комп’ютер те, що Вам необхідне.
І на завершення, для уважного читача синьою зірочкою на карті зображено місце безкоштовного доступу до мережі Інтернет. Це навчальний корпус №17 радіотехнічного факультету. Найкращий рівень сигналу в холі, світлових кишенях на 2-му та 5-му поверхах. Процедура підключення і необхідне обладнання таке ж, як і описано вище. Вам лише потрібно вибрати зі списку Wi-Fi з’єднання, в назві якого присутнє слово RTF і насолоджуватися безкрайніми просторами Інтернету.
Автор Євгеній Гайдаєнко, магістрант НТУУ «КПІ»
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting