4 унікальні інструменти для моніторингу Flickr через RSS
User Rating: / 1
PoorBest 
There are no translations available.

Якщо Ви часто переглядати  Flickr, щоб знайти натхнення, можете здивуватися, що є деякі хороші інструменти регулярного моніторингу ресурсів для цікавого оновлення.
Один з таких шляхів є відстеження Flickr через RSS-канали. На сайті є кілька зручних підписок на RSS канали, яким, на жаль, не вистачає гнучкості. Flickr надає канали для розміщення фотографії та відео громадськості, фотопотоків друзів, користувачів, які є фаворитами громадськості, груп дискусій, об’єднань груп, форуму обговорень, останніх даних по активності на потоках фотографій та останніх коментарів, зроблених Вами.
Ось кілька інструментів, які більш гнучкі та дозволяють отримати більший контроль над RSS-каналами зображень Flickr.
1. Щоденні цікавинки FlickrphotoRSS
В розділі "цікавинки" Flickr пропонує списки найбільш цікавих, самих рейтингових і самих коментованих фотографій, які стали популярними останнім часом серед спільноти на Flickr.
Є багато елементів, які роблять "цікавим" щось (чи ні) на Flickr. Звідки і хто клікнув фото, хто до нього написав коментар і коли; хто позначив його як улюблене, його теги і ще багато речей, які постійно змінюються. "Цікавинки" також змінюються з плином часу та додають до Flickr все більше і більше фантастичних змісту та історій.
FlickrphotoRSS- це хороший інструмент, який дозволяє підписатися на розділ "цікавинки" за допомогою Вашої улюбленої RSS-читалки.
Доступні два канали:
  • Найпопулярніші чотири фотографії дня
  • Фото дня
Ось приклад, якщо Ви користуєтесь підпискою в Google Reader:
2. FlickrRSSFeedGenerator: за мітками (ключовими словами)
Flickr RSS Feed Generator являє собою прекрасний інструмент, який використовує Flickr API для отримання зображення відповідно до вказаних параметрів і знаходження каналу, на який можна підписатися, використовуючи Вашу улюблену читалку.
Параметри, які ви можете задати:
  • Мітки
  • Режим тег (всі перераховані теги або будь-який з них)
  • Порядок сортування (по зацікавленості / даті / актуальності)
  • Максимальна кількість зображень у відповіді.
Результуючий канал має пряме посилання на зображення сторінки на Flickr, попередній перегляд та пряме посилання на файл зображення попереднього перегляду:
digestr - інструмент фанів, який дозволяє створювати дайджести всіх коментарів Flickr на основі заданих параметрів. Інструмент був створений, щоб обійти існуючу корму обмеження на Flickr: Ви можете побачити в даний момент лише останні 20 фотографій у Вашому RSS-Flickr.
Ідея digestr полягає в тому, що кілька фотографій з моменту останнього оновлення будуть об'єднані в один зручний для перегляду пост.
Ось зразок RSS-каналу для відбірки фото “badsignage”(зверніть увагу на назву кожного оновлення: Ви побачите, як багато нових додавань були знайдені в цей день і всі нові додавання перераховані тут же, що спрощує сканування.):
Таким чином, Ви навряд чи пропустите важливі оновлення, навіть якщо їх там було десятки.
Здається ідеальним інструментом для використання з групами або фотопотоками, які активно оновлюється,або які оновлюються не дуже часто, але з великою кількістю нових фото, доданих відразу.
4 найбільш унікальних RSS-каналів від Yahoo! PipeUsers
“Труба користувачів Yahoo!”ніколи не перестає дивувати автора. Він провів кілька годин, пройшовши через декілька гібридних додатків, пов'язаних з Flickr, взяв чотири з них, які здалися найбільш цікавим для нього, хоча впевнений, що пропустив їх більше, ніж знайшов. Але ось вони (якщо Ви знайдете більш цікаві розділи Yahoo! PipeUsers, будь ласка, поділіться ними):
I. Flickr - Group-pooltopcontributors: якщо Ви виявили, що використовуєте одні і ті ж групи знову і знову (автор любить CreativeCommons, наприклад), використовувати цю “трубу”, щоб відстежити провідних його учасників. Введіть код групи (ID), кількість фотографій у відповіді для кожного вкладника, загальну кількість фотографій у відповіді, кількість провідних авторів - і все готово!
II. FlickrUser/TagFeedRe-sizer: ця “труба”замінює Flickr's-замовчування (ескізи) на Flickr-канали з вибраними Вами розмірами. Розмір може бути будь-яким з наступних: оригінальний, великий, середній, малий, мініатюра, або квадрат.
III. Flickr– Grouppoolphotostreamandresize: як випливає з назви, ця “труба”дозволяє підписатися на будь-яку групу RSS-каналів, але дозволяє використовувати до 500 фотографій для їх завантаження, а не стандартні 20 та дозволяє встановити розмір зображення:
IV. MostinterestingFlickrImages(withoutflowers): Ви вже правильно здогадалися, що ця “труба”дозволяє відстежувати найбільш цікаві зображення Flickr, за винятком "нудних" фотографій квітів.
Ви моніторите Flickr через RSS? Будь ласка, поділіться своїми порадами!
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting