5 сайтів для безкоштовного P2P браузерного обміну файлами без обмеження їх розміру
User Rating: / 6
PoorBest 
There are no translations available.

Мати можливість обміну великими файлами дуже важлива для багатьох людей.

Наприклад, днями автор хотів відправити 25MB відео файл другу. Більшість програм електронної пошти дозволяє відправляти за один раз до 10 МБ а іначе лист не видсилається. А хто хоче записати файл на USB-диск і відвезти до будинку свого приятеля?

Автор хотів би мати можливість просто відправити файл до нього. Без будь-якої метушні. Без встановлення програм. Не чекаючи, щоб завантажити деякі сервери в кіберпросторі та знову чекати для того, щоб скачати. Так що ж робити?

Давайте звузимо вимоги до розсилки файлів (що треба або що хочуть):

  1. Безкоштовно – щоб не було будь яких звинувачень
  2. На основі браузера - без встановлення будь-яких програм і, таким чином, крос-платформні
  3. Peer to peer (один до одного) - не треба чекати завантаження і скачування, просто раз відправити
  4. Можливість відправки великих файлів - немає обмеження розміру файлів

Коли автор почав шукати в Інтернеті на сайтах обміну файлами, то не був упевнений, що є найпростіші рішенням. В результаті пошуків автор дізнався, що є чимало варіантів передачі файлів, але не всі відповідали критеріям. У нас всіх є свої стандарти, чи не так? Перевірте ці п'ять запропонованих рішень, які відповідають загальним критеріям, приведеним вище.

FilesOverMiles

FilesOverMiles - назва звучить так, як він робить: він допомагає Вам відправляти файли на відстань (через милі).

Його підзаголовок "Файлобмін - браузер до браузера" говорить нам, що він підходить під наші критерії. Коли хтось задає файл для відправки, то створюється адреса (URL). Надалі ця URL стає загальнодоступною і необхідно лише перебувати в мережі для фактичної передачі.

JetBytes

Мені подобається назва "JetBytes", тому що вона говорить про швидкість, яку він насправді надає рівноправним вузлами передачі.

Цей сайт загального доступу до файлів дозволяє легко торкаючись "на льоту" переслати і таке інше. Будьте обережні, так само, як і в будь-якому з подібних приведених інструментів: не намагайтеся розшарене посилання створили самі. Введення такої адреси дозволяє лише завантажити файл назад до себе і блокує Вашого друга від завантаження. Не дуже розумно, але є те, що є.

PipeBytes

З сайту: "Негайно відправити музику, фільми, презентації і будь-які інші файли будь-кому!" Спасибі за розповідь для чого ам ці схожі інструменти. ОК, я просто жартую.

Ви помітите, що насправді PipeBytes надає ще і деякі параметри доступу. Ви можете відправити одержувачу URL або пікап код, через який він будуть заходити на головну сторінку. Дуже просто в будь-якому випадку.

xFiles

Ах, Ви повинні полюбити назву цього сайту. Деякі дивні телешоу вповзають тепер в мою голову.

Відкинемо всі науково-фантастичні думки в сторону, бо цей сайт загального доступу до файлів дозволяє легко зрозуміти слова: "Обмін великими файлами безпосередньо, без завантаження на сервер" При передачі peer-to-peer відвантаження і завантаження відбуваються одночасно, швидко та легко.

Dushare

Dushare є інструментом, останнім часом не згаданим тут, на MakeUseOf. Ви можете обмінюватися файлами між точками, захистити обмін паролем і навіть чатитись, а передача відбувається тому, що хто хоче залишатися без телефону?

Якщо серйозно, то серед усіх інших сайтів загального доступу до файлів, наведених тут, Dushare має самий гарний дизайн сайту. Ну, а у випадку якщо Вам цікавий процес, в якій послідовності все відбуватиметься, то є деякі чудові значки, що показують Вас.

Ви помітили, що було не так багато сказано про кожний з цих інструментів. Це тому, що всі вони багато чого роблять однакового, а саме: відправляють файли будь-якого розміру, безпосередньо іншій людині швидко, легко таі безкоштовно. І це приблизно все, що вони роблять. Перевірте їх, щоб вибрати, який з них кращий і найпростіший у використанні. Успіхів!

(Джерело EN: makeuseof.com)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting