Зламуємо Symbian Вашого мобільного телефону за допомогою HelloOx2
User Rating: / 3
PoorBest 
There are no translations available.

HelloOx2 - це програма для злому Symbian, яка встановить кореневий сертифікат на Вашому мобільному телефоні і дозволить надалі установлення непідписаних програм. Це трохи схоже на джейлбрейк iPhone. Ви, напевно, здогадалися, про що буде мова далі.

Не виправдовую все, що може порушувати авторські права або умови використання, але вони включають регулярні додатки, блокування виходу до моря інших додатків і зміну програмного забезпечення сторонніми розробниками. Установка також містить ще один додаток для крека Symbian, який називається RomPatcher + і використовується для оновлення функцій телефону, що дозволить встановлювати програми, які ніколи не були призначені для нього, та возитися з системними файлами. Якщо Ви хворобливо відноситесь до обмежень флагманської Nokia OS, то, ймовірно, HelloOx2 саме для Вас.

Що робить ця програма?

Додаток спочатку створить віртуальний привід і розпаковує файли, необхідні для злому. Оскільки файлова система активована, віртуальний диск видаляється, а встановлюється кореневий сертифікат. Це вкрай важлива дрібниця дозволить Вам встановлювати те, що Ви хочете. Нарешті, встановлюється RomPatcher+ і Ваш телефон зламаний.

Хак повністю зворотній, запустивши додаток в інший час, тобто, якщо у Вас виникне необхідність, то можна зламати, встановити програмне забезпечення або вернути телефон в початковий стан. Програмне забезпечення, встановлене тоді, коли Ваш телефон був зламаний, продовжуватиме функціонувати навіть після того, як кореневий сертифікат буде знищений.

HelloOx2 встановлює версію RomPatcher + з двома патчами і готовий до роботи. Використовуйте це тимчасове оновлення телефону, хоча Вам доведеться заново патчити, як тільки Ви перезавантажитесь. Програмне забезпечення містить авто-режим патчу, який буде встановлювати оновлення для Вас при завантаженні, якщо виберете. Handy!

Як і всі інструменти для злому, програмне забезпечення надається без будь-яких гарантій. Це означає, що якщо все піде не так (а це справді не так страшно, адже це дуже відрізняється від перепрошивкидебрендінга), це Ваша проблема, а не виробника. Якщо Ви відправите телефон назад в ремонт, то є хороший шанс, що Вам порадять іти далі..далі і ще далі…J

А як же хакнути?

Зайдемо на HelloOx2 сайт і HelloOx2 спочатку перевірить, чи підтримується Ваш телефон. Там гігантський список S60-х телефонів третього і п'ятого покоління, які можуть крекатись, в тому числі деякі з найновітніших на сьогодні. Після того як Ви знайшли свій телефон, перевірте, чи підтримується Ваша поточна прошивка. Отримавши ці два зелених вогники, Ви готові піти дуже далеко.

Тепер небагато іронії. Для того, щоб встановити кореневий сертифікат нехакнутого телефону, спочатку має бути підписана заява HelloOx2. Я не помиляюся? У вас є два варіанти - Ви можете зробити невелику пожертву на додаток розробника і отримати HelloOx2 електронною поштою, або ж Ви можете завантажити непідписану версію та підписати її самостійно.

Вже підписана версія поставляється з електронною підтримкою (хоча і ламаною англійською мовою) і коштує лише 5 доларів США. Вона буде у Вас менш, ніж за добу, так що якщо Вам не шкода заплатити, то введіть всі необхідні дані, перш ніж вносити пожертвування на цій сторінці. Автор може поручитися за сайт, який він використовував для даного методу на своєму Sony Ericsson Satio.

Якщо Ви не готові платити (і я можу зрозуміти, чому, враховуючи, що Ви робите), то непідписану версію можна завантажити абсолютно безкоштовно тут. Після цього Вам потрібно використовувати сервіси підписання, такі як Symbian Signed або OPDA для використання програми.

Як тільки Ви отримаєте підписану версію і будете готові піти далі, просто перенесіть файл на телефон і встановіть. HelloOx2 встановлюється, як будь-який інший додаток, і після завершення встановлення, єдине, що потрібно зробити, це запустити його. Всі дії виконуються автоматично і після завершення процесу Ви готові до використання HelloOx2. Якщо Ви хочете повторити або видалити хак, то рекомендується залишити додаток на телефоні.

Тепер Ви отримали можливість виправлення телефону за допомогою RomPatcher+. Ви вже майже все зробили, але необхідно мати Installservice_FP2 для інсталяції непідписаних додатків і Open4All_RP+, щоб отримати повний доступ до файлів телефонної системи за допомогою файлового браузера стороннього розробника. Для автоматичного виправлення телефону, виділіть вибраний патч (і) та натисніть Параметри, а потім Додати Авто (Add to Auto).

Вітаю, насолоджуйтеся зламаним телефоном. Тепер Ви можете встановити все, що бажаєте, коли хочете, а з файловий браузером стороннього розробника зможете отримати доступ до глибин Вашого телефону. Удачі Вам, і щоб нічого не ламалось!

Автор Tim Brookes

(Джерело EN: makeuseof.com)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting