Sipgate - три причини, щоб перемістити телефонні сервіси до хмари
User Rating: / 4
PoorBest 
There are no translations available.

Сьогодні це не нечуване, щоб Ваш телефонний сервіс був в мережі Інтернет. Сьогодні стало майже нормою отримувати пропозиції безлімітних тарифів від компаній телефонного бізнесу з широкосмугового доступу та Інтернет. Справді, це смішно, що ще день тому (і до цього дня) телефонні компанії були серед тих, хто потрапив в інтернет-гру. Тепер кабельні та інтернет-компанії грають в телефон. Чи не дивно?.

У всякому разі, якщо у Вас є хороше з'єднання з Інтернет, Ви насправді отримаєте безкоштовні або дешеві варіанти. Одним з таких популярних варіантів є Skype. Але Ви повинні спробувати ще сервіс під назвою Sipgate і для цього є кілька причин.

1. Здійснювати дзвінки з комп'ютера (навіть за допомогою Google Voice)

За допомогою Sipgate Ви можете робити дзвінки зі свого комп'ютера. Вам надають номер телефону (сподіваюся, місцевий) і Ви виходите з нього. Вхідні дзвінки безкоштовні і це вирішальний аргумент.

Вихідні дзвінки не є безкоштовними, але їх вартість дуже розумна. Не хвилюйтеся хоча б тому, що Ви можете, мабуть, підключити номер Google Voice і дзвонити безкоштовно.

Після того як Ви зрозуміти, як отримати номер, наберіть з Google Voice наданий Вам безкоштовний Sipgate-номер, відповідайте на дзвінок за допомогою Вашого Sipgate-номера і по телефону відповість людина, якій Ви зателефонували. Це також можна організувати іншим способом, отримуючи дзвінки на свій номер Google Voice за допомогою Вашого мобільного Sipgate-телефону. Такий телефонний сервіс хмари дійсно чудо безкоштовного телефонного зв'язку.

2. Відправляти і отримувати безкоштовні факси

Робота на дому - це добре, але оскільки у мене немає стаціонарного телефону я ніколи не інвестував у факсимільний апарат. З Sipgate, ця проблема усунена. Можна відправляти і отримувати факси безкоштовно зі свого комп'ютера. А між тим, ця можливість також зменшить макулатуру небажаних факсів.

Є кілька варіантів того, як створити факс: Ви можете створити їх як телефонну хмару або завантажити PDF-факсом. Тепер Ви зможете встановити факс для відправки будь-кому в зручний для Вас час.

Це безпрограшна ситуація, якщо Ви запитаєте мене. І це безкоштовно для завантаження.

3. Змусимо його працювати з будь-яким телефоном (стандартним, VoIP або комп'ютером)

Хто хоче відмовитися від старого телефону стаціонарної моделі, що використовувався всі ці роки? Sipgate буде працювати з телефоном, так що не турбуйтеся. Дійсно, Sipgate пропонує деяку гнучкість у цьому питанні. Ви можете використовувати свій старий телефон (з відповідним перетворювачем), Ви можете використовувати телефони SIP, VoIP або програмований телефон. Або Ви можете використовувати свій комп'ютер.

Sipgate не продає ці програми, VoIP, або SIP телефони, але у них є для Вас список підтримуваних телефонів. Хіба вони не зробили Вам цим приємність?

Ви можете не лише дзвонити і приймати дзвінки безкоштовно (якщо все зроблено правильно і у Вас є підключення до Інтернету), але Ви також можете надсилати та отримувати безкоштовно факси і навіть допомогти зберегти дерева від вирубки, не викидаючи у сміття друковані факси.

(Джерело EN: makeuseof.com)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting