Як додати шифрування для пошукової системи Google в Firefox, Opera, Chrome та Internet Explorer
User Rating: / 5
PoorBest 
There are no translations available.

У статті описується, як додати зашифрований пошук Google або будь-якої іншої пошукової системи, в перелік стандартних пошукових послуг в браузери Firefox , Internet Explorer, Google Chrome та Opera .

Зашифрований пошук Google доступний за адресою https://encrypted.google.com/. Цілком ймовірно, що ця адреса зміниться в майбутньому, оскільки Google в даний час розглядає варіанти, які  знову пропонують за умовчуванням сервер пошукового домену Google.

Давайте почнемо з браузера, який найлегше налаштувати: Opera.  Завітайте на  головну сторінку зашифрованогоі Google Search і клацніть правою кнопкою миші форму пошуку на веб-сторінці.


Додавання пошуковика в Opera.

З’являється випливаючt вікно після вибору. Opera заповнює більшу частину відповідних записів. Лише ключові слова для пошукової системи повинен бути додані користувачем. Доступні деякі просунуті варіанти рішень , включаючи пошукову систему, встановлену  за умовчуванням в Opera.


Пошуковик для Opera

Нова пошукова система потім доступна прямо в панелі пошуку Opera і дозволяє пошук з використанням ключових слів і пошук фрази в головній панелі адреси.

Додавання зашифрованої мережі Google-пошуку до Google Chrome трохи складніше. Google Chrome не має панелі пошуку: все виконується в адресному рядку.

Перейдіть до зашифрованого пошуку в Google і виконайте пошук. Скопіюйте URL для пошуку.

Клацніть правою кнопкою миші на адресному рядку та виберіть Редагувати Пошуковики (Edit Search Engines). Відкривається меню, в якому пошукові системи можуть бути змінені, видалені, і додані в браузер Chrome.

Пошуковик для Google Chrome

Натисніть на кнопку Додати, щоб додати нову пошукову машину для Chrome.

Додавання пошуковика до Chrome

Всі три файли, які відображаються повинні бути заповнені. Назву і ключові слова можна вибрати довільно, URL потрібно вставити в адресний рядок.

Знайдіть пошукову фразу в адресі та замінити її на % . Натисніть кнопку ОК, а потім виберіть пункт, щоб зробити пошукову систему за умовчанням в Google Chrome. Просто використовуйте цю адресу, якщо Ви знаходитесь в поспіху або маєте проблеми з редагуванням:

https://encrypted.google.com/search?hl=en&source=hp&q=%s&btnG=Google+Search&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=&gs_rfai=

Наступний браузер Internet Explorer від Microsoft. Відкрийте пошук через зашифроване з’єднання Google і виконайте пошук для TEST (усі великі). Скопіюйте URL сторінки результатів пошуку.

https://encrypted.google.com/#hl=en&source=hp&q=TEST&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=93d2185ddb201fc

Тепер відкрийте Створити власного постачальника пошуку на веб-сайтах і вставте скопійований URL у поле URL. Виберіть ім'я та натисніть кнопку Інсталювати пошукового провайдера (Install Search Provider), щоб додати пошукову систему в Internet Explorer.

Пошуковий провайдер для Internet Explorer

Далі відкриється вікно підтвердження. Натисніть кнопки Додати (Add) щоб додати новий пошуковик у список підтримуваних провайдерів пошуку. Крім того можна також зробити щоб дана пошукова система стала в Internet Explorer пошуковою системою за умовчуванням.

Пошук через Internet Explorer

Нарешті, Firefox. Найпростіший спосіб додати постачальників пошуку в Firefox через доповнення Firefox Add to Search Bar. Встановіть це доповнення і відкрийте веб HTTPS сторінку Google-пошуку.

Клацніть правою кнопкою миші у рядку форми пошуку і виберіть в контекстному меню Додати до пошукової панелі (Add to Search Bar).

Панель пошуку Firefox

Це відкриває основну форму, в якій можуть бути обрані назва, ключове слово і значок.

Додавання пошуковика в пошукову панель

Це може бути необхідно для перемикання постачальника пошуку в панелі пошуку як останній крок.

Знаєте швидші і кращі способи, щоб додати постачальників пошукових послуг? Дайте нам знати в коментарях.

(Джерело EN: ghacks.net)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting