Mailvelope: використай шифрування OpenPGP для Gmail, Yahoo, Hotmail та інших поштових сервісів
User Rating: / 3
PoorBest 
There are no translations available.

Mailvelope

Якщо Ви віддаєте перевагу використанню веб-інтерфейсів, які передбачені в Gmail, Hotmail або Yahoo! Mail, то, мабуть, знаєте, що не можна реально захистити свої дані при безпосередньому їх використанні. 
Більшість популярних сервісів веб-пошти не підтримують шифрування електронної пошти, яке, наприклад, захищатиме зміст повідомлень від читання автоматизованими засобами і будь-ким іншим, хто отримає доступ.
Mailvelope - безкоштовне розширення для браузерів Google Chrome і Mozilla Firefox, яке вводить шифрування OpenPGP для сервісів веб-пошти, якими Ви можете користуватися. Розширення поставляється з підтримкою за замовчуванням Gmail, Yahoo! Mail, Outlook і GMX, а також варіантами для інтеграції інших веб-постачальників послуг електронної пошти.
Встановлення трохи складніше, особливо якщо Ви раніше ніколи не працювали з PGP. Після встановлення розширення у Вашому браузері треба вибрати: створити новий ключ шифрування чи імпортувати існуючий.
OpenPGP для послуг електронної пошти 
Якщо Вам необхідно створити новий ключ, то буде запропоновано ввести своє ім'я, адресу електронної пошти та пароль, який використовуватиметься для шифрування і розшифровування повідомлень. Якщо хочете, то також можете змінити алгоритм і розмір ключа (за замовчуванням 1024 і можна збільшити до 4096), та встановити термін придатності.
Mailvelope-1
Вам потрібно імпортувати відкриті ключі співрозмовникам зі списку контактів, щоб Ви могли шифрувати повідомлення для них.
Дозвольте пояснити, як працює процес шифрування. PGP використовує парну систему секретного і відкритого ключів. Коли Ви створюєте новий набір ключів, то генеруєте приватний ключ і відкритий ключ. Інші використовуватимуть відкритий ключ для шифрування повідомлень для Вас, які зможете розшифрувати тільки Ви за допомогою свого секретного ключа.
Автор рекомендує Вам перевірити налаштування, перш ніж запустити сервіс веб-пошти з вибором початку шифрування електронної пошти.
Деякі наступні цікаві варіанти, які у Вас є:
  1. Вибрати, хочете використовувати сформоване вікно сервісу веб-пошти чи окремий редактор.
  2. Вибрати, хочете Ви розшифровувати повідомлення на сторінці постачальника пошти чи в окремому вікні.
  3. Встановити, чи хочете, щоб первинний ключ вибирався автоматично.
Тут Ви також можете додати в список підтримуваних сервісів інші системи електронної пошти.
Новий значок буде відображатися у вікні створення повідомлення, як тільки Ви додали хоча б один ключ для підтримуваної адреси електронної пошти. При натисканні на нього, з’являється нове вікно, яке дозволяє ввести повідомлення. Автор настійно рекомендує Вам залишити вибір за замовчуванням введення листів в окремому вікні, бо в іншому випадку може відбутися витік, наприклад, коли листи автоматично зберігаються.
Після того, як Ви натиснули на значок шифрування, можна вводити своє повідомлення. Вам потрібно натиснути на Fe> значок, як тільки Ви будете готові почати процес шифрування.
Що Вам потрібно зробити - це вибрати одержувачів електронної пошти. Можна додавати тільки одержувачів, яким раніше були імпортовані відкриті ключі в додаток.
Mailvelope-2
Після цього натиснути кнопку передачі, щоб відправити повідомлення всім вибраним одержувачам. Ви також можете додати себе в список і тоді зможете читати повідомлення у своїй папці відправки (і вхідних).
Зашифровані повідомлення з'являється в поштовій скриньці, як звичайні повідомлення. Вони мають звичайний текст заголовка, але тіло зашифроване. При відкритті зашифрованої електронної пошти, Ви побачите випадкові символи і значок замка в середині.
Mailvelope-3
Зашифрована PGP електронна пошта 
Клацнувши на іконку, відкриєте вікно введення паролю. Ви повинні ввести правильний пароль, який Ви обрали під час створення ключа. Електронна пошти буде відображатися у вигляді звичайного тексту, коли Ви зробите це, щоб можна було лист прочитати.
Вердикт
Mailvelope додає дуже корисну функцію для послуг веб-пошти. Хоча ми стикатися з парою проблем при його використанні. По-перше, Вам потрібно, щоб Ваші контакти почали використовувати PGP, тільки тоді Ви зможете використовувати його ефективно.
По-друге, Ви покладаєтеся на розширення Chrome або Firefox, а це означає, що Ви не зможете отримати доступ до своєї електронної пошти в будь-який час. Наприклад, у випадку, якщо Ви перевіряєте пошту в публічній бібліотеці або з чужого комп'ютера.
Поточна реалізація також не підтримує підписання повідомлень.
Хороша новина в тому, однак, що рішення повністю сумісне з існуючими шифруваннями пошти, що використовують OpenPGP.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting