Bunny.py: приховування трафіку в шумі WiFi
User Rating: / 2
PoorBest 
Saturday, 18 May 2013 20:58
There are no translations available.

Bunny.py

Американський хакер Паркер Томпсон (Parker Thompson) розробив додаток Bunny.py, за допомогою якого можна ефективно приховувати трафік в пакетах 802.11.
Ця програма дозволяє Вам підняти власну бездротову мережу між пристроями, при цьому мережа буде невидима для стороннього спостерігача (darknet), оскільки її трафік замаскований в сторонніх WiFi-пакетах. Іншими словами, Bunny створює інфраструктуру рівня 1/2 з мережевої моделі OSI.
Для маскування маленьких фрагментів даних Bunny використовує деякі фрагменти пакетів, які погано визначені в стандарті 802.11, в тому числі поле із зазначенням виробника, зашифровані пакети і деякі поля в пакетах. Інший вузол підпільної мережі здатний виявляти фрагменти інформації, які впроваджені Bunny. Доступ сторонніх в мережу захищається криптографічними методами.
Для тестування програми потрібна карта, здатна відстежувати і змінювати WiFi-трафік.
В даний момент проект складається з трьох бібліотек.
  1. pylorcon (ін'єкція 802.11)
  2. pcapy (читання пакетів 802.11)
  3. pycrypto (криптографія)
На практиці Bunny можна використовувати для проникнення в чужу локальну мережу, маскуючи керуючі команди до пристрою-жучка через WiFi безпосередньо в пакетах 802.11 даної бездротової мережі. Тобто після встановлення шпигунського пристрою в мережі жертви Вам не потрібно піднімати власну мережу WiFi, а можна користуватися наявною мережею.
(Джерело RU: xakep.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting