Хакерські вправи Matasano Crypto Challenges
User Rating: / 1
PoorBest 
Sunday, 21 April 2013 08:47
There are no translations available.

Упражнения для хакеров

Підбірка завдань Matasano Crypto Challenges - дуже корисний практичний курс не тільки для хакерів, але і для веб-розробників і сисадмінів, які відповідають за розробку та адміністрування веб-систем.
Курс містить 48 спеціально підібраних вправ для атаки на реальні криптографічні додатки. Тут зовсім інший підхід до навчання - це Вам не книжки читати і не слухати лектора. Справжня практична робота, коли Ви отримуєте нові знання в процесі виконання завдань.
Кожна вправа вимагає вирішення певної проблеми, яка заснована на слабкостях і вразливості сучасних криптографічних конструкцій. Завдання супроводжується супутньою інформацією, якої цілком достатньо для вивчення відповідних криптографічних концепцій, якщо Ви не розбираєтеся в них.
Для початку занять потрібно написати листа на адресу cryptopals at matasano.com - і Вам вишлють перший комплект з восьми завдань. Якщо Ви надасте правильні рішення, то отримаєте поштою наступний комплект, і так далі.
Автори просять не публікувати самі завдання та відповіді на них у відкритому доступі. Але деякі учні все-таки поділилися інформацією, так що приблизно відомі теми, які розкриваються в курсі:
  • заміна символів і XOR;
  • генератор псевдовипадкових чисел;
  • поштові і блокові шифри та їх режими шифрування;
  • алгоритм Діффі - Хеллмана;
  • RSA (криптосистема з відкритим ключем).
(Джерело RU: xakep.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting