Що таке HTTPS і як включити безпечне з'єднання за умовчуванням
User Rating: / 39
PoorBest 
There are no translations available.

безпечне з'єднанняПроблеми безпеки поширились всюди і досягли піка уваги саме тому, що стосуються всіх.
Такі терміни, як антивіруси і брандмауери більше не є дивним словниковим запасом і їх не тільки зрозуміли, але також масово використовують. Більшість людей розуміють, що конфіденційна інформація, така як номери кредитних карт або адреси даних, повинні бути передані з використанням безпечного з'єднання.
З появою соціальних мереж, однак, все більше і більше приватної інформації передається через веб-сайти без будь-якого рівня захисту. Хоча цілком можливо, посиливши свою приватність, зробивши профіль приватним, Ваші дані все ще будуть передаватися в незашифрованому вигляді і, таким чином, можуть бути легко перехоплені. Твіттер і Facebook відреагувала на початку цього року і запропонували додатково захищене з'єднання, тобто HTTPS. У цій статті автор пояснить, як працює HTTPS і як Ви можете включити його на будь-якому сайті, який його підтримує.
Що означає HTTPS?
HTTPS означає HyperText Transfer Protocol Secure. Щоб розібратися в цій загадковій назві, давайте розіб’ємо її на складові частини.
HyperText описує вміст веб-сайту, який не вимагає скрипти або плагіни, тобто текст, таблиці або зображення. Слово також знаходиться в акронімі HTML, що означає мову розмітки гіпертексту.
HTTP є мережевим протоколом, який виконує передачу даних між клієнтами, наприклад, браузером і сервером, яким зазвичай є комп'ютер хостингу веб-сайту.
Безпечні з'єднання представляють собою комбінацію з двох протоколів: HTTP та SSL/TLS. Останні є криптографічними протоколами, які шифрують з'єднання мережі. Скорочення перекладаються як протоколи Secure Sockets Layer і Transport Layer Security. Окрім перегляду веб-сторінок, ці протоколи використовуються для шифрування передачі даних в повідомленнях електронної пошти, онлайн-факсів, миттєвих повідомлені і голосу поверх IP.
Взяті разом протоколи утворюють HTTPS, який означає, що зв'язок "звичайного тексту" веб-сайту зашифрований для підвищення безпеки.
Як Ви можете завжди включити HTTPS?
HTTPS не те, що Ви можете просто взяти і включити. Це послуга, що надається веб-сайтами і може бути включена тільки тоді, коли вона пропонується. Тим не менш, з’являється все більше і більше сайтів, які надають цю послугу. На жаль, більшість не пропонують з'єднання HTTPS  за умовчуванням, а вручну переключатися з HTTP на HTTPS незручно і, отже, легко знехтувати цим.
Якщо Ви хочете перестрахуватися і завжди використовувати HTTPS, коли це можливо, рекомендується використовувати розширення Firefox, яке називається HTTPS Everywhere. HTTPS Everywhere – результат співробітництва між Tor Project і Electronic Frontier Foundation,. Нещодавно було випущено версія 1.0 і розширення офіційно вийшло із стадії бета-тестування. Тепер у ньому міститься список сотні сайтів, які підтримують протокол HTTPS.
Якщо Ви знайдете сайт, який відсутній у списку, але підтримує послугу, то Ви можете створити власне правило і додати його вручну. Натисніть на відповідне посилання у вікні налаштувань розширення, щоб навчитися писати власні набори правил.
Якщо Ви хочете виключити сайт, Ви можете видалити зелену галочку і запобігти використанню HTTPS Everywhere для створення безпечного з'єднання. Зверніть увагу, що це не скасовує за умовчуванням сам сайт, який можна як і раніше використовувати для певних завдань з безпечним з'єднанням.
Аналогічне розширення під назвою Use HTTPS Options доступне для Chrome. В даний час воно підтримує тільки Twitter і Facebook.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting