Захисне розширення для Firefox для запобігання спуфінга
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Субота, 06 серпня 2011, 14:56
HTTPS EverywhereОчікуваний аддон для браузера Firefox HTTPS Everywhere, який форсує HTTPS-підключення для ряду популярних веб-сайтів, випущений у вигляді стабільної версії.
Нагадаємо, що перша бета-версія HTTPS Everywhere з'явилася близько року тому.
Новий інструмент дозволяє автоматично зв'язуватися з низкою сайтів не за традиційним відкритим протоколом HTTP, а за його криптографічною версією HTTPS, що дозволяє користувачам автоматично захищати дані, передані на сайти. Автор аддона - фонд Electronic Frontier Foundation - в своєму блозі повідомляє, що нинішня версія аддона забезпечує шифровані з'єднання з більш ніж 1000 популярними сайтами, зокрема з Google Search, Wikipedia, Twitter, Facebook, Bit.ly, GMX, блогами Wordpress.com, газетою The New York Times, системою PayPal, сайтом EFF.org, проектами Tor і Lxquick, а також багатьма іншими.
Проект HTTPS Everywhere був розроблений за підтримки незалежної групи програмістів з The TOR Project, які спеціалізуються на шифруванні даних, що передаються через загальнодоступні мережі.
Нагадаємо, що на відміну від стандартного інтернет-протоколу HTTP, у HTTPS зв'язок відбувається тільки після того, як клієнт і сервер обміняються парами захищених ключів певної бітової довжини, за допомогою яких як клієнт, так і сервер будуть шифрувати трафік. Розшифрувати дані можна тільки в тому випадку, якщо у третьої сторони будуть необхідні пари ключів.
Electronic Frontier Foundation (EFF), Фонд електронних рубежів - заснований в липні 1990 в США як некомерційна правозахисна організація, з метою захисту закладених в Конституції і Декларації незалежності прав у зв'язку з появою нових технологій зв'язку. Сфера діяльності включає підтримку, розробку і розвиток нових законопроектів для захисту цивільних прав користувачів, стратегії загальних вимог цензури, різноманіття спільнот та ін.. Існує за рахунок внесків індивідуальних членів і корпорацій. EFF брала участь в судових процесах проти таких організацій, як Міністерство юстиції США, Apple, Sony BMG і AT&T. У 2007 було відкрито європейське відділення.
Встановити розширення можна з сайту розробника.
(Джерело RU: cybersecurity.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting