Програма CloseTheDoor для визначення прослухування локальних портів TCP, UDP
User Rating: / 6
PoorBest 
There are no translations available.

Програма CloseTheDoor Одна з речей, які автор регулярно робить на всіх своїх комп'ютерних системах - це перевірка відкритих TCP і UDP-портів кожної системи.
Це запобіжний засіб, щоб переконатися, що прослухуються тільки необхідні порти, а всі інші порти закриті, щоб зменшити шанс на успішну атаку.
Автор використовує різні програми для цього завдання, наприклад, CurrPorts фірми Nirsoft. Сьогодні розглянемо CloseTheDoor, ще одну програму, яку користувачі Windows можуть використовувати для виявлення прослуховування локальних TCP і UDP-портів.
Програма пропонується її розробниками як в портативної версії, так і для встановлення. Обидві версії пропонують ту ж функціональність у всіх інших аспектах.
Програма відображає в інтерфейсі всі прослухуючі порти, їх протоколи, процеси, ідентифікатори процесу, пов'язані з ними служби і розробників. Це дозволяє відносно легко ідентифікувати певні порти безпосередньо в інтерфейсі програми. Особливо може бути корисним стовпець відповідності служб при виявленні відповідальних служб Windows.
Клацніть правою кнопкою миші по рядку і відкривається контекстне меню з додатковими опціями досліджень.
  • Знайдіть виконуваний файл - відкриває папку, яка містить виконуваний файл процесу.
  • Закінчити цей процес - завершує напряму процес. Може діяти тільки тимчасово, якщо процес запускається автоматично.
  • Процеси служб - відображення всі служби, які пов'язані з процесом.
  • Google ... - дослідження порту, процесу на Google.
  • Вікіпедія ... - дослідження порту, процесу у Вікіпедії.
  • Статистика використання даного порту - подивіться статистику
  • Бази даних управління портами - містить інформацію про більшість портів.
Панель меню зверху відсилає до додаткових інструментів, команд та посилання. Інструменти меню посилаються на такі додатки Windows як інтерфейс управління службами, диспетчер завдань, редактор реєстру або локальні параметри безпеки. Команди можуть запускати команди NetStat, щоб відобразити всі відкриті з'єднання, список завдань і змінні навколишнього середовища системи.
Інтернет публікації, нарешті, посилання на статті та офіційні документи про порти та безпеку в мережі. Посилання на відмінний сайт BlackViper, наприклад, який надає пропозиції конфігурації служб, списки загальних портів або керівництво Microsoft про налаштування брандмауера для довірчих відносин між доменами.
Крім того, можна відображати коротке резюме, а також експортувати поточний список портів в деталях.
CloseTheDoor пропонує все, на що можна було б сподіватися на при аналізі відкритих портів на комп'ютері з Windows. Це хороша альтернатива CurrPorts. Програмне забезпечення сумісне з усіма сучасними версіями операційної системи Microsoft Windows. Успішно витримало тести на тестовій системі з 64-розрядною Windows 7. Завантаження з портативної версії, інсталер і вихідні коди доступні на сайті проекту через Sourceforge.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting