Представлений голографічний телевізор майбутнього
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 09 січня 2011, 14:36
  Компанія InnoVision Labs продемонструвала тривимірний дисплей, що відображає реалістичне голографічне зображення.
На виставці CES-2011 (Consumer Electronics Show) в Лас-Вегасі показано пристрій, здатний конвертувати звичайні двовимірні зображення і відео в голограми.
Прототип носить назву HoloAd Diamond і являє собою призму, яка заломлює світловий потік від декількох проекторів, що дозволяє глядачеві розглядати голограму з будь-якої точки. На відміну від абсолютної більшості діючих 3D-пристроїв HoloAd не вимагає від користувача надягати тривимірні окуляри.
На думку експертів, голограми у робочому просторі HoloAd виглядають краще, ніж більшість об'ємних зображень на 3D-пристроях, відомих на сьогодні. "Вони виглядають по-справжньому витончено", - написали журналісти профільного видання Dvicе.
Щоб перевірити працездатність HoloAd, вони підключили до нього власну флешку і переконалися, що збережені на ній картинки придбали глибину і не втратили в кольорі. У межах проекційної призми зображення може змінювати розміри. Голопроектор здатний конвертувати в голограму і відео, але поки вміє підтримувати тільки FLV-кодек.
На CES-2011 InnoVision привезла дві моделі HoloAD Diamond: DS3_King має дозвіл 1280x1024 пікселів, споживає потужність 450 Вт і важить 95 кг. Молодша модель голопроектора носить ім'я DS3_Queen, важить 16 кг і при дозволі 640x480 споживає 200 Вт.
Незважаючи на солідні габарити і вагу пристроїв у InnoVision вважають HoloAD Diamond прообразом 3D-телебачення майбутнього. Новинка поступила в продаж в травні 2010 року. Зараз бажаючі можуть придбати старшу версію прообразу за 10 тисяч доларів, а молодшу за 4,5 тисячі доларів. Розробники вважають, що в перспективі ціна пристроїв знизиться.
Так захоплююче виглядає відео новинки на YouTube.
(За матеріалами RU: gizmonews.rus)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting