Окей, Google. Старт джип!
Рейтинг статті: / 9
НайгіршеНайкраще 
start_jeepКористувач порталу Guns, Cars, і Tech під ніком wizardpc за допомогою міні-комп’ютера Raspberry Pi зібрав систему голосового запуску двигуна свого автомобіля Jeep.
Голосовий запуск двигуна зі смартфону виконується за командою «Okay, Google. Start the Jeep». Проходить кілька секунд, після чого автомобіль самостійно запускає двигун:
Необхідне обладнання:
- Raspberry Pi 2
- 16GB мікро SD-карта
- USB-адаптер TL-WN722N Wireless N150 з високим коефіцієнтом підсилення
- 5db антена
- SainSMart 4-х канальний модуль реле
- Перемички з дроту
- Автомобільний зарядний пристрій на 2A
- Avital 5103L – пристрій Remote Start Activation для старту автомобіля
Програмне забезпечення:
Робочий процес на високому рівні йде в такій послідовності:
• Активація Google Now на смартфоні Note 4, сказавши: "Okay, Google"
• Надсилання Google Now команди "Start the Jeep"
• AutoVoice перехоплює команду і видає завдання Tasker
• Tasker запускає Chrome з URL, який відповідає сторінці PHP на Pi
• Ця PHP-сторінка викликає бібліотеку WiringPi і встановлює вивід GPIO в нуль, потім активує цей вивід протягом 2 секунд і відключає його
• Плата реле приймає сигнал GPIO і подає напругу на одне з реле для цього 2-секундного інтервалу
• Реле підключається до проводу Remote Start Activation на стороні Normally Open (нормально відкритого) реле і землею джипа на загальній клемі, тому, коли реле знаходиться під напругою, провід Remote Start Activation заземлений
• Сигналізація визначає, що провід Remote Start Activation заземлений, і стартує чорний ящик дистанційного запуску процесу
На жаль, автор ще не зміг запустити авто зі свого годинника Samsung Gear Live Android Wear, але впевнений, що зробить це.
Важливо відзначити, що автор написав рівно 6 рядків коду і два з цих рядків були PHP-теги відкриття і закриття. Цей проект не вимагає багато знань. Знайомство, так, але не знання.
Дистанційний запуск
Avital - це бренд DEI, як Viper, Clifford і Python. DEI продає додатковий модуль тривоги з інтернет-підключенням за $170 плюс $70 на рік. Станом на середину серпня 2015 року, "нова версія 4.0 початку 2015 року" ще не готова. Автор вважає, що його Avital має провід, який при заземленні активує можливості дистанційного запуску пристрою.
Це добре, тому що тепер можемо використати цю властивість, маючи на меті побудувати обладнання для виконання найважчої частини всього проекту: дійсно, запустити джип!
Джип, який використовувався, старий. Він не має заводських засобів безпеки чи будь-якого RFID-брелка. DEI має модулі, які можуть обійти ці речі, але за них треба платити окремо. Установка дистанційного запуску не для слабкодухих, особливо в нових автомобілях з 37-ма різними видами захисту. Remote Starts істотно знижує безпеку автомобіля і автовиробники витратили останнє десятиліття, намагаючись все конструювати так, щоб зробити це було дуже і дуже важко.
Raspberry Pi 2
Автор, нарешті, не витримав і купив Pi, щоб підключити його. Так, це був план автора звести все разом, щоб досягти цієї мети, оскільки автор вже знав про провід активації дистанційного запуску.
На додаток до домашньої WiFi мережі, була доступна гостьова мережі WiFi, до якої міг підключитися Pi. Автор ще не отримав цю частину повністю працюючою, але є план, щоб Pi був підключений, наприклад, до OpenVPN і маршрут команд був через нього.
Для того, щоб переконатися, що Pi може дійсно досягти гостьової мережі, автор використав бездротовий USB адаптер TL-WN722N N150 High Gain саме тому, що він має роз'єм для зовнішньої антени. Автор також купив антену 5db, але не впевнений, що це насправді в чомусь допомогло.
Плата реле
У Pi GPIO виводи можуть забезпечити тільки дуже невеликий струм. Щоб не спалити Pi або «мозок» плати тривоги, автор використав плату реле, щоб їх ізолювати.
Плата може бути заживлена від провода 5 В на Pi 2. Автор не впевнений, що можна так заживити всі 4 реле одночасно протягом тривалого періоду часу, але для вказаних цілей це прекрасно. Одна річ, яку варто відзначити, це що плата активує реле, якщо на GPIO виводі 0, а не 1. Автор був змушений компенсувати це.
Програмне забезпечення Pi
Автор повністю слідував цій казковій інструкції, щоб дійти до того моменту, коли автор зміг би відкрити одну сторінку і активувати реле протягом 2 секунд. Автор не робив кроки 5 або 6, тому що вони йому не були необхідні.
Ось весь код, який автор написав для цього проекту:
<?php
system ( "gpio -g mode 4 out && gpio -g write 4 1");
system ( "gpio -g write 4 0");
sleep ( 1 );
system ( "gpio -g write 4 1");
?>
Зберігаємо як RemoteStart.PHP. Набираємо http:// ip нашого.pi/RemoteStart.PHP і БУМ! Реле закорочене протягом 2 секунд.
Жорстко, так?
Програмне забезпечення Android
Автор придбав Tasker близько року тому, бо всі говорили, як це чудово, і мав платити $10 кредиту для використання. В рамках даного проекту, автор також встановив плагін AutoVoice для Tasker, а потім купив код розблокування за $1,34 і для того, щоб використати 7-денну пробну версію, розробник вимагає, щоб автор увійшов до облікового запису на деякому ігровому сайті, що автор і зробив.
Після цього, автор був впевнений, що AutoVoice зробить цю роботу з його Android Wear, але тут він помилився. Тому зробив цю роботу зі звичайним Google Now.
На сторінці AutoVoice на Play є досить хороший відео-підручник, тому автор відсилає вас до нього, якщо хочете дізнатися, як налаштувати розділ AutoVoice.
Для Tasker ви повинні створити завдання і назвати його "Start the Jeep" або по-іншому. Додайте дію "Net" ддля "Browse URL" і введіть там адресу. Натисніть кнопку відтворення, щоб перевірити: ваш браузер за умовчанням повинен відкрити і перейти на вказану сторінку. Якщо ні, то щось не так.
На вкладці Profiles, створіть новий Event Profile. Виберіть Plugin->AutoVoice->Recognized. Зробіть Speak Filter, як вони демонструють у відео-підручнику і скажіть "Start the Jeep".
З'явиться діалогове вікно Enter Task. Оберіть завдання, яке ви створили.
Тепер дуже важливе! Ви повинні активувати Tasker! Автор спочатку не зробив цього і був злий, бо AutoVoice показував спливаюче повідомлення (спрайт), яке говорило, що команда "Start the Jeep" визначена, але нічого не відбувалося! Якщо у вас немає значка блискавки на верхній панелі системи, то Tasker не активний.
Перевірте це!
Збираємо все разом
Тепер всі частини і деталі працюють, ми збираємо все це разом, як доказ правильності концепції, у вигляді:
Pi_and_Jeep
І все повинно працювати ... доти, поки ви підключені до мережі.
(Джерело EN: gunscarstech.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting