Доступ до всіх відео Khan Academy локально з КA Lite
Рейтинг статті: / 8
НайгіршеНайкраще 
KA LiteKhan Academy є чудовим ресурсом для навчання, особливо коли справа доходить до математики, але і для ряду інших таких предметів, як історія або фінанси.
Всі курси, в тому числі, відео та супутня інформація, наприклад, студентські коментарі, доступні безкоштовно в режимі онлайн. Хоча ви можете створити обліковий запис на сайті, але це ні в якому разі не вимагається для доступу до навчальних матеріалів.
KA Lite є безкоштовним веб-сервером, який можете запустити локально для доступу до всіх або вибраних курсів та відео Khan Academy без Інтернету. Він був розроблений, щоб забезпечити будь-кого: від приватних осіб до класних кімнат і цілих шкіл, що мають доступ до відео Khan Academy без необхідності мати Інтернет.
Інтернет потрібний, щоб завантажити відео, але Інтернет більше не потрібний після того, як відео було завантажене.
Веб-сервер KA Lite підтримує Windows, Mac і Linux, а також пристрої Raspberry Pi. Користувачі Windows можуть запустити інсталятор, який зробить всю важку роботу за них.
KA-Lite-1
Обліковий запис адміністратора створюється при установці і використовується для управління інтерфейсом. Там ви можете зареєструвати сервер, завантажити відео і додати користувачів серед інших речей.
Необхідний Python і інсталятор пропонує завантажити та встановити його, якщо він не виявлений в системі.
Перше, що потрібно зробити після установки, - зареєструвати пристрій. Це може бути зроблено за допомогою одного кліка, якщо обираєте швидкий варіант, щоб отримати сервер, який запрацює в найкоротші терміни або при створені облікового запису.
Як тільки ви пройдете цей шлях, то можете почати додавати користувачів і почати завантажувати відео, які потім будуть доступні для всіх локальних користувачів.
Відео повинні бути завантажені тільки один раз, перш ніж всі користувачі зможуть отримати доступ до них на локальному рівні. Можна вибрати всі відео так, щоб вони завантажувалися в локальній системі. 4781 відео, які доступні в даний час, мають розмір 57,1 Гб.
Існує набагато більше в КА Lite, ніж надання локального доступу до відео. До послуг гостей вправи, варіанти для відстеження параметрів продуктивності студента і налаштування назв кількох параметрів.
KA Lite-2
Студенти, які звертаються до локальної домашньої сторінки КА Lite, можуть подивитися всі доступні відео і вправи. Якщо вони увійшли в систему,  то буде записаний прогрес, але це не є вимогою за замовчуванням.
Заключне слово
Хоча існують і інші способи отримати доступ до відео Khan Academy на локальному рівні, більшість з них не забезпечують подібне середовище навчання. KA Lite близько до цього, але налаштування може зайняти деякий час, особливо, якщо необхідне розгортання у великому середовищі, але не важко його встановити і використовувати.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting