Як оновити Raspbian на вашому Raspberry Pi
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
Raspberry_OSЯкщо ви працюєте в Raspbian на Raspberry Pi, то повинні регулярно оновлювати систему, щоб бути впевненим, що програмні пакети актуальні.
Це може зайняти близько десяти хвилин, але це, як правило, швидше, якщо робите оновлення регулярно, тому що буде кожного разу менше оновлень для установки.
По-перше, ви повинні оновити список пакетів і їх склад на своєму Pi:
sudo apt-get -y update
Тепер можете оновити власне пакети, тобто перейти до більш нових їх версій:
sudo apt-get -y upgrade
Програмне забезпечення, яке згадується як "прошивки" (“firmware”) Pi і входить в пакет, так само буде оновлене з використанням вищевказаних команд.
Остання версія прошивки (необов'язково)
Якщо хочете оновити прошивку до останньої експериментальної версії, то можете використати утиліту rpi-update. Ви повинні виконати команди, наведені вище, та оновити утиліту, використовуючи:
sudo apt-get install rpi-update
потім:
sudo rpi-update
Ви не треба використовувати останню версію прошивки, якщо у вас немає особливих причин для цього.
Описаний вище процес буде оновлювати пакети, які вже встановлені. Якщо новий пакет доданий до останнього образу, то буде потрібно або встановити його вручну, або повторно записати на вашу SD-карту завантажений новий образ.
Автор завжди, коли починає новий проект або експеримент, як правило, записує новий образ на свою SD-карту, щоб бути впевнений в тому, що використовує останні пакети.
(Джерело EN: raspberrypi-spy.co.uk)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting