Зробіть спільними мишу і клавіатуру для Windows і Raspberry Pi, використавши Synergy
Рейтинг статті: / 8
НайгіршеНайкраще 
Synergy-RPiSynergy є безкоштовною і відкритим вихідним кодом програмою для організації спільної миші і клавіатури між декількома комп'ютерами.
Вона працює на Windows, Mac OS X і Linux (в тому числі на Raspberry Pi) і дозволяє пенеміщувати мишу між комп'ютерами.
Synergy працює шляхом призначення одного комп'ютера як сервера, з підключеними мишею і клавіатурою, і одного як клієнта. При переміщенні миші від краю екрану на "серверному" комп'ютері, вона з'явиться на "клієнтському" комп'ютері. В нашому прикладі ми налаштуємо ПК з Windows, щоб він бути сервером Synergy і додамо Raspberry Pi як клієнта Synergy.
Налаштування
На вашому ПК з Windows, скачайте Synergy для Windows, зі сторінки завантаження проекту.
Запустіть скачаний файл .msi і дотримуйтесь вказівок майстра установки. Після установки, ви повинні запустити додаток Synergy. Перший раз, коли ви запустите його, вам буде потрібно відповісти на декілька питань, в тому числі, яку мову ви хотіли б використовувати.
Коли запитають, хочете ви запустити сервер чи клієнта, виберіть "Server (new setup)".
Synergy-RPi-1
Після натискання кнопки "Next", з'явиться головне вікно сервера Synergy.
Synergy-RPi-2
Натисніть кнопку "Configure Server…", щоб налаштувати вашу установку Synergy. Екран конфігурації дозволяє визначити, де миша покине ПК з Windows і стане активною на Raspberry Pi.
Перетягніть значок монітора з правого верхнього кутка на місце поряд з монітором в середині сітки.
Synergy-RPi-3
Тепер двічі клацніть на монітор "Unnamed" і введіть "raspberrypi" в поле "Screen name:". Якщо ви змінили ім'я хоста вашого Pi на щось інше, ніж "raspberrypi" введіть поточне ім'я. Ви можете виявити ім'я хоста вашого Pi за допомогою команди hostname. Тепер натисніть на кнопку "OK".
Synergy-RPi-4
Щн раз натисніть на кнопку "ОК", щоб закрити вікно "Server Configuration", а потім натисніть кнопку "Start", щоб запустити сервер Synergy. Частиною Windows -конфігурації завершена. Але перш, ніж перейти до Pi, необхідно визначити IP-адресу, який використовує сервер Synergy. Трохи нижче позначку "Server (share this computer’s mouse and keyboard)" представлений список з однієї або декількох IP-адрес поруч з етикеткою "IP addresses". Перший повинен бути написаний жирним шрифтом (бо це первинний адресу). Занотуйте його, бо він буде вам необхідний, коли налаштовуватимете Raspberry Pi.
На Raspberry Pi, відкрийте вікно терміналу і встановіть Synergy з командою:
sudo apt-get install synergy
Як і на платформі Windows, Synergy може працювати які клієнт або як сервер. Оскільки вище ми вже налаштувати на ОС Windows сервер, то ваш Raspberry Pi повинен бути клієнтом. Щоб запустити елієнта, введіть таку команду у вікні терміналу:
synergyc 192.168.1.169
Де "​​192.168.1.169" є IP-адреса, яку ви занотували з сервера Synergy на своєму ПК з Windows.
Тепер повернемося до вашого комп'ютера і спробуємо перемістити мишу від краю екрану до вашого Raspberry Pi. Миша повинна зникнути з екрану на вашому ПК з Windows і повинна з'явитися на екрані вашого Raspberry Pi.
Тепер ви можете управляти Pi повністю за допомогою миші і клавіатури, підключеної до вашого ПК з Windows! Якщо ви подивитеся на вихід "Log" на сервері Synergy, то помітите деякі інформаційні повідомлення, які можуть допомогти в усуненні проблем конфігурації.
Synergy-RPi-5
Коли Pi під'єднується, то ви повинні побачити повідомлення "client raspberrypi has connected", а коли ви переміщуєте мишу від краю екрану, то побачите повідомлення, подібне "switch from PC to raspberrypi" і так далі. Удачі.
(Джерело EN: maketecheasier.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting