Як зберегти анонімність в Інтернеті?
Рейтинг статті: / 5
НайгіршеНайкраще 
Анонімність в ІнтернетіУ світі безліч людей воліють залишатися інкогніто в Інтернеті і багато хто використовує для цього проксі, адже на це є безліч причин.
Однією з основних причин є бажання утримати в безпеці якусь особисту інформацію, тобто на своєму комп'ютері.
Коли Ви серфите в Інтернеті за допомогою прихованих проксі-серверів, веб-сайти не посилають запити безпосередньо на Ваш комп'ютер, запити йдуть на проксі-сервер, тому буде відображена лише інформація про проксі-сервер, а не про Ваш комп'ютер. Проксі-сервери також часто застосовуються для розблокування веб-сайтів, які були заблоковані системним адміністратором компанії або університету/школи (наприклад, соціальні мережі).
Як раз для цих випадків сьогоднішня добірка з 10 чудових безкоштовних проксі-серверів, які можна використовувати для підтримки анонімності в Інтернеті.
За допомогою HidemyAss, Ви можете перебувати в Інтернеті абсолютно анонімно, приховувати свою IP-адресу, захищати своє з'єднання з Інтернет, ховати історію відвідин сторінок і так далі. Все, що Вам потрібно зробити, це просто вставити URL-адресу веб-сайту, на який хочете потрапити, натиснути на кнопку HideMyAss.
02 Tor
Tor - це безкоштовне ПЗ для Windows, яке дозволяє користувачам зберігати свій анонімний статус під час перегляду веб-сайтів. За допомогою Tor Ви можете запобігти тому факту, що веб-сайти відстежують ip-адреси відвідувачів та іншу особисту інформацію. Додаток також допомагає користувачам організовувати власні веб-сайти та інші сервіси, не розкриваючи їх фактичне місцезнаходження.
Guardster являє собою ще один проксі-сервер, який допомагає користувачам залишатися інкогніто в момент перегляду веб-сайтів. Guardster надає Вам захист за рахунок підключення до веб-сайтів через сервера Guardster, що дозволяє на розкривати свій IP. Сервіс навіть пропонує підтримку javascript і cookies. Якщо Вам сподобався цей безкоштовний сервіс, то можете підписатися на платний сервіс Guardster, який дозволить Вам відвідувати навіть ті, веб-сайти, де передбачене безпечне з'єднання SSL.
Як і Guardster, Megaproxy являє собою ще один безкоштовний проксі-сервер, який дозволяє користувачам переглядати веб-сайти, не піклуючись про те, що хтось отримає доступ до їх особистої інформації. Ви зможете борознити простори Інтернету без розкриття даних про себе і Ваш комп'ютер. До того ж, варто зазначити, що для користування сервісом Вам не потрібно встановлювати додаткові програми.
05. Fsurf
Fsurf допоможе користувачам залишатися анонімами в Інтернеті, а також отримати доступ до веб-сайтів, які були заблоковані системним адміністратором компанії, в якій вони працюють, школи або університету, в якому вони навчаються й так далі. На відміну від інших проксі-сайтів, даний сервіс насправді дуже простий у використанні, інтерфейс програми зрозумілий і доступний з першого разу.
06. Privoxy
Privoxy - це безкоштовний проксі-сервер без кешування, який можна використовувати для приховування особистих даних. За допомогою Privoxy Ви можете редагувати дані на веб-сторінках і заголовки HTTP, контролювати доступ, а також видаляти рекламу. Privoxy досить просто користуватися, і програма може бути налаштована під потреби користувача.
За допомогою Online Anonymous Proxy користувачі можуть отримувати доступ до заблокованим веб-сайтів (наприклад, якщо системний адміністратор заблокував доступ до соціальних мереж в межах мережі компанії).
TryCatchMe - це безкоштовний проксі-сайт, який дозволяє Вам заходити на веб-сайти, при цьому не розкриваючи своїх особистих даних. Ви також можете отримати доступ до заблокованим веб-сайтів в рамках університетської мережі, або якщо системний адміністратор заблокував певні сайти для співробітників Вашої компанії.
09. Heeky
Використовуючи Heeky, Ви можете обійти веб-фільтри, під які підпадають різні веб-сайти (типу соціальних мереж). Ви також можете приховувати свою IP-адресу та персональну інформацію при перегляді веб-сайтів.
Web4Proxy надає користувачам можливість переглядати веб-сторінки, не розкриваючи при цьому своїх особистих даних та IP-адресу. До того ж, Ви без зусиль зможете відвідувати веб-сайти, які були заблоковані системним адміністратором Вашої корпоративної внутрішньої мережі.
І як бонус від релактора: введіть адресу заблокованого сайту у вікні перекладача Google і відомий пошуковик покаже перекладену недоступну раніше сторінку, чудово виконавши роль проксі.
(Джерело RU: webtun.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting