Метод "супер-виходу" для Facebook (конфіденційність для параноїків)
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Якщо Ви бажаєте обмежити те, що з'являється на Вашій сторінці Facebook, то спробуйте новий спосіб зберегти повний контроль: метод "супер-виходу".
"Mikalah використовує Facebook, але перед тим як вийти, вона деактивує свій обліковий запис знаючи, що це не призводить до його видалення. Вона знає, що коли знову зайде назад, вона буде в стані оживити свій профіль і всі її з'єднання повернуться назад. Але коли вона не ввійшли в систему, то ніхто не може написати повідомлення на її стіні або відправити їй приватні повідомлення чи переглянути їх зміст. А коли вона увійшла в систему, то інші користувачі можуть все це робити. І вона зможе відразу видалити все, що їй не подобається.
Те, що Mikalah намагається зробити - це звести до мінімуму ризик, коли вона насправді навіть не здогадується про нього. Довгий час вчені говорили про інтернет-профілі, як цифрові “органи”, що залишаються активними, щоб зробити роботу в той час, як агент відсутній. У багатьох випадках спосіб дезактивація не дає цифровому “тілу”залишитися, коли людини немає. Це велика стратегія зменшення небезпеки, якщо Ви турбуєтеся про те, що можете виглядати неправильно. Або уберегтися від інших, які могли відправити дещо, щоб залучити Вас в неприємності. Mikalah пройшла через це і не прагне отримати більше ніяких проблем. Це набагато простіше - відключатися щодня, ніж кожен день змінювати налаштування конфіденційності. Що ще більш важливо в деактивації - Вас не знайти, коли Вас немає поруч. Ви дійсно невидимі, коли Ви не там ..."
Інший спосіб, який використовує Shamika. Вона не відключає свій Facebook-профіль, але вона ввела видалення всіх повідомлень на стіні, оновлення статусу та подібного невдовзі після того, як вони розміщені. Вона викладає оновлення статусу і залишає його доти, поки не буде готова до наступного повідомлення або поки нічого не зробила з ним, а потім видаляє його зі свого профілю. Коли вона зробила коментар до прочитаного на своїй сторінці, то повідомлення не видаляє, а залишає його на декілька днів для своїх друзів, щоб вони його побачили, а вже потім видалить.
Крім того, вона говорила про те, що люди цікаві і що дуже легко потрапити в біду через те, що ви написали час назад, хоча ви вже навіть не можете пригадати запис, не кажучи вже, щоб пам'ятати про все, що було. Те, що вона робить, є кращим, щоб утримувати все в чистоті для даного моменту. Якщо це актуально зараз - воно лежить на Facebook, але старий матеріал вже не актуальний, щоб лежати на Facebook.
Я запитав Shamika, чому вона возитися з усім, враховуючи, в першу чергу, що вона відправляє більше 1200 текстових повідомлень на день. Вона подивилася на мене недовірливо, сказавши, що немає іншого способу, окрім дати кому-небудь її номер мобільного телефону. Це спілкування з близькими друзями, які шанують її, крім того, воно необхідне, щоб бути частиною її суспільного життя в школі. Вона любить також спілкуватися з людьми з її колишніх шкіл або протягнути руку комусь зі школи, кого вона ще не знає добре. Але це не повинні бути стійким, щоб бути корисним.
Обидві ці дівчини живуть в ситуаціях підвищеного ризику. Їх життя не таке просте і вони просто намагаються отримати задоволення. Вони хочуть весело провести час, але щоб він пройшов легко і безболісно. Вони не хочуть, щоб люди втручалися в їх справи, але вони чудово розуміють, що люди цікаві. Вони дуже недовірливі в цілому і змусити їх відкрити навіть крихітний біт під час інтерв'ю було досить важко. Варто врахувати школу, де вони, напевно, бачили набагато більше проблем, ніж розповідають. Ці дівчатка ще підлітки і не все знають, але їх знання вулиці сильні. І тієї, іншої вулиці, де Ви повинні завжди спостерігати за спиною.
(Джерело EN: wonderhowto.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting