Безпека мобільного Інтернету
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 

Безпека мобільного Інтернету

Мобільний Інтернет набирає обертів, а значить притягує до себе всяку “заразу”. Чого варто боятися користувачам мобільного Інтернету і як захиститися від різних небезпек при користування мобільним телефоном – про це в даному проекті.
Недавно компанія F-Secure повідомила про історичну подію – “нарешті” виявлений перший SMS-«хробак» Sexy View, створений для ураження смартфонів. Вірус розсилає користувачам з контактного списку SMS з пропозицією зайти і оцінити цікаві фотографії та посиланням на веб-сайт.
Користувач переходив за надісланої посиланням, бо думає, що воно надіслане кимось із знайомих. На сайті користувача просять встановити додаток, який і розсилає далі «хробака» за всіма контактними даними. «Черв'як» відсилає інформацію про телефон своїм творцям, які потім використовують отримані відомості для розсилки SMS-спаму. Це також перший «хробак», що вражає мобільні телефони в обхід ідентифікаційної захисту, встановленого на новітніх моделях смартфонів.
Але віруси в смартфонах - це ще не та інтернет-епідемія, яка небезпечна для звичайних комп’ютерів. Користувачі мобільних телефонів на сьогодні більше потерпають від різного виду шахрайства. Про це мова в статтях, які стали одними з найпопулярніших на сайті:

Google+

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting