7 повністю безкоштовних послуг VPN для захисту Вашої конфіденційності
Рейтинг статті: / 12
НайгіршеНайкраще 
Конфіденційність тепер стала досить модним словом в Інтернеті. Навіть не підготовлені користувачі все більше усвідомлюють, що передають дані через великий поганий Інтернет менш безпечно, ніж це здається на перший погляд.
Так, можна вжити кілька заходів, щоб підвищити безпеку користувача: встановити брандмауер і блокувати відомі нав’язливі IP-адреси, які можуть шпигувати за Вашим звичайним переглядом.
Наступним кроком для всіх, хто бажає підняти безпеку на новий рівень, є використання віртуальної приватної мережі (VPN) для шифрування всіх вхідних і вихідних даних.
Що таке віртуальна приватна мережа?
VPN дозволяє підключати пристрій до віртуальної мережі, яка у свою чергу, шифрує передану інформацію, приховуючи все від публічного доступу. Хороший VPN не буде зберігати записи про історію відвіданих сторінок, що по суті означає, що Ви - анонімний користувач.
Багато віртуальних приватних мереж створено для використання в офісі, щоб користувачі могли увійти в свої робочі мережі та отримати доступ до їх послуг. Якщо Ви вже читаєте цю статтю про безкоштовні послуги VPN, то Ви, ймовірно, більше турбуєтесь про безпеку і хочете знати, як можна отримати вигоду від використання VPN.
Незважаючи на стигму, пов'язану з прийняття такого безкомпромісного підходу до забезпечення безпеки, Вам не обов'язково треба використовувати Інтернет у протиправних цілях для свого блага. Багато в чому, наприклад, подібно використанню проксі, VPN може допомогти Вам отримати доступ до сайтів, які не доступні з Вашого регіону.
Прекрасним прикладом цього може бути сайт Hulu. Багато послуг VPN вимагають оплати, але насправді є також кілька гідних VPN з безкоштовним доступом. Приводимо наш вибір, щоб Ви могли почати.
Сервіси безкоштовних VPN
Варто відзначити, що, незважаючи на те, що послуги, перераховані нижче, є повністю безкоштовними у використанні, багато накладають обмеження на безкоштовні акаунти VPN. Сподіваємося, що цей список принаймні дасть Вам уявлення про те, як працює VPN, і як він може допомогти Вам. Якщо Вам дійсно сподобається послуга, то багато хто пропонує конкурентоспроможні ціни, а також різні схеми і платні аккаунти в обмін на рекламні площі.
Безкоштовний VPN, призначений для використання з Windows і Mac комп'ютерами. ProXPN працює після завантаження невеликого безкоштовного додатка, необхідного для підключення. Послуга також сумісна з iPhone та іншими мобільними телефонами, які підтримують VPN.
Цікаво, що Ви можете використати інструкції по встановленню з'єднання для iPhone при встановленні з'єднання з ПК, що особливо корисно, якщо Ви користуєтесь Linux.
Сервіс GPass забезпечує безкоштовний доступ VPN, а також вражаючий швидкістю веб-проксі для використання безпосередньо в браузері. Послуга дуже популярна в Китаї, де інтернет-цензура є звичайною справою.
Сервіс здається дуже націленим на безпеку (дійсно хороша робота) і навіть йде так далеко, що рекомендує перевіряти цілісність файлів після того, як Ви завантажили програмне забезпечення (перед встановленням). GPass сумісна тільки з Windows і не вимагає реєстрації.
Пропонує 1 Гб зашифрованого трафіку в місяць для безкоштовного пакету, CyberGhost працює тільки з Windows VPN-клієнтом. Для того, щоб скористатися послугою, Вам необхідно зареєструватися на безкоштовний акаунт, який, на жаль, не дозволяє вибирати сервери.
Ідеально підходить для веб-серфінгу, але не для загального доступу до файлів.
Пропонується безкоштовна реалізацію VPN для Windows, Mac і iPhone (і, можливо, для інших систем, які використовують авторизацію iPhone). Hotspot Shield має "необмежений трафік" для тих, хто його потребує.
Сервіс підтримує себе, показуючи рекламу в межах веб-сторінок перегляду за допомогою сервісу, як зазначено в умовах використання. Дещо підказує мені, що якщо Ви користувач Firefox, то можете використати розширення NoScript, щоб приховати цю рекламу, хоча автор сам не пробував.
Спочатку створений як гарантія для “розшарених файлів”, ItsHiddenпропонує конкурентоспроможний безкоштовний сервіс, а також платні рішення, в яких надаються більш якісні послуги (менше користувачів на одному сервері), професійна підтримка і виділені IP-адреси.
Реєстрація необхідна і як тільки Ви зареєструвалися - можете підключитися до послуги безпосередньо із операційної системи, дотримуючись інструкції з налаштування, без додаткового програмного забезпечення. Послуга сумісна з будь-якою операційною системою, яка підтримує VPN.
Безкоштовний пакет, що надається SecurityKiss, дозволяє Вам 300 Мб переданих даних в день, але забезпечує лінії на диво з великою швидкістю. Вам необхідне програмне забезпечення SecurityKiss для доступу до сервісу і дана послуга сумісна лише з Windows.
Незважаючи на невелику запропоновану пропускну здатність, SecurityKiss вистачить для розблокування таких веб-сервісів, як Skype і YouTube, якщо Ви не можете отримати до них доступ.
Виключно для використання із-під існуючих ОС, мобільних або VPN-додатків. BestFreeVPNServiceзмінює пароль через кожні 12 - 24 години, щоб допомогти зберегти чистоту для користувачів. Це не найшвидший сервіс і пропонує тільки 512Kbit/с на завантаження і 256 Кбіт/с при віддачі. Сервіс не дозволяє P2P-послуги (не BitTorrent), але цього має бути достатньо, якщо Вам треба зробити будь-який прихований серфінг.
Висновок
Безкоштовні речі є чудовими, але вони також широко використовуються іншою спільнотою. Якщо Ви зіткнулися з проблемами з яким-небуть приведеним вище сервісом, то просто краще змінити його і спробувати інший.
Якщо ж Ви дійсно серйозно ставитесь до безпеки (і для доступу до домашнього ПК з будь-звідки), то Вам, мабуть, необхідно вкладати кошти в платну послугу VPN.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting