7 Android-додатків для створення і управління паролями
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Android passwordОнлайн облікові записи захищенні від несанкціонованого доступу паролями, але те, наскільки дані паролі безпечні, залежить від того, як Ви вмієте їх створювати та зберігати.
Це легко, якщо у Вас лише 1 чи 2 облікових записи, але коли їх декілька і кожен захищений різними складними паролями, непросто запам’ятати їх усі.
Використання одного паролю для всіх облікових записів – це також смертний вирок Вашій онлайн ідентичності. Що ж з цим робити? Ми можемо скористатися популярними програмами для зберігання паролів, так званими, менеджерами паролів.
Нижче представлені 7 безкоштовних та преміум-програм Android для створення паролів та керування ними.
1Password - це додаток, що робить керування паролями набагато зручнішим та безпечнішим. Одна з найкращих його можливостей – це генератор складних паролів, за допомогою якого можна створювати безпечні паролі для всіх облікових записів.
1Password-1
1Password-2
Крім того, Ви зможете зберігати свої паролі у сховищі, яке захищене головним паролем: все, що потрібно зробити – це зареєструвати Ваш обліковий запис 1Password, використати браузер, вбудований у додаток, і це автоматично підключить збережені облікові дані для входу на обраний Вами сайт.
LastPass - зручний інструмент, який дозволяє керувати паролями та автоматизувати будь-яке заповнення веб-форм. Цей додаток пропонує функцію збереження паролів та інших облікових даних на їхніх серверах для легкого доступу при необхідності.
LastPass
Усвідомлюючи те, яким ненадійним є відсилання паролів своїм друзям через електронну пошту, розробники LastPass включили у програму функцію «поділитися з друзями», яка забезпечує безпечний і надійний спосіб ділитися обліковими даними з іншими у випадку, якщо вони також мають облікові записи LastPass.
3. Keeper
Окрім основних можливостей, які Ви очікуєте від менеджеру паролів, Keeper також дозволяє синхронізувати дані з іншими пристроями, як, наприклад, комп’ютер або планшет. Таким чином ви маєте доступ до своїх паролів будь-де та будь-коли.
Keeper
Keeper також включає в собі функцію, яка дозволяє ділитися на ходу та забезпечує користувачів необмеженим сховищем даних на їхніх серверах, захищених,створеним компанією, світовим рівнем безпеки. Проте, багато сервісів від Keeper доступні лише для користувачів платної версії.
Якщо Ви постійно забуваєте облікові дані, коли хочете отримати доступ до облікових записів, Roboform буде вам дійсно в пригоді. Окрім звичайних функцій генератору паролів, заповнення форм та обміну паролями, Roboform PRO оснащений деякими додатковими можливостями, які очарують вас.
Roboform
Ви будете забезпечені портативним USB інструментом, який дозволяє безпечно подорожувати з обліковими даними на вашому USB-накопичувачі. Також він інтегрований у Dolphin та Firefox браузер для мобільних пристроїв.
Як і в 1Password, за допомогою mSecure можна генерувати довільні та унікальні паролі (використовуючи різні типи символів, чисел та спеціальних знаків). Генератор паролів також оснащений стандартною шкалою, яка відображає складність обраного паролю.
mSecure
Окрім можливості автозаповнення форм, mSecure також забезпечує візуально приємний інтерфейс. Зареєструвавши Ваш обліковий запис, Ви знайдете чітко організоване меню з різними категоріями. mSecure також включає інтелектуальну систему резервного копіювання, яка повідомляє про необхідність резервного збереження.
Safe In Cloud Password Manager – це ще один чудовий інструмент, який може синхронізуватися з такими хмарними сервісами як Google Drive, Box, SkyDrive та Dropbox. Для збереження особистих даних Ви створюєте картки за допомогою готових шаблонів. Також є пошук, що дозволяє знайти будь-які дані, збережені на картках.
Safe In Cloud
Однак, недоліком цього додатку є інтеграція у браузер, що досі на стадії розробки. Для введення облікових даних на сайт, вам необхідно використати плаваючу панель для копіювання даних з менеджеру паролів і вставки їх у браузер. Такий плагін поки доступний тільки в браузерах Chrome і Firefox.
Незважаючи на відсутність виняткової різниці з конкурентами, eWallet –інструмент, що забезпечує всі функції, які необхідні для менеджера паролів, наприклад генератор паролів чи сховище облікових даних із захистом головним паролем та ін.
eWallet
Також є можливість синхронізації даних з ПК, але вона потребує додаткової платні. eWallet - це чудовий вибір для захисту даних у цифровому гаманці.
(Джерело EN: hongkiat.com)
Переклав та оптимізував Дмитро Топор, магістрант НТУУ «КПІ»
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting