Як зламати Wi-Fi: виконуємо атаку відмови в обслуговуванні (DoS) на бездротову точку доступу
Рейтинг статті: / 11
НайгіршеНайкраще 

DoS-атака

Як частину серії з Wi-Fi злому, автор далі хоче подивитися на відмову в обслуговуванні (DoS-атаку) і дозування (DoSing) бездротової точки доступу (AP).
Є безліч способів зробити це, але в цьому уроці будемо відправляти кадри деаутентифікаціі, що повторюватимуться, до AP з допомогою aireplay набору aircrack-ng. Пам'ятайте, що злом бездротових мереж це не лише просто зламування Wi-Fi паролів!
Сценарій нашої проблеми
Давайте уявимо ситуацію, коли твій кращий друг тільки що розлучився з дівчиною. Він був шалено закоханий в неї і, звичайно, в даний час спустошений. Він страшенно пригнічений, не в змозі ні їсти, ні спати, а тим більше готуватися до майбутніх іспитів. Він навіть бачить своє життя беззмістовним. Ти вважаєш себе найкращим його другом і хочеш допомогти йому в найгірший час його життя, але від твоєї турботи і уваги він відмовляється.
На жаль, у нього завтра іспити в коледжі. Якби він мав ще кілька днів, то зміг би зібратися і здати їх. Наша місія полягає в DOS-атаці бездротової AP, щоб іспит не міг бути проведений в призначений час і його перенесли, давши твоєму кращому другу потрібний час, щоб зібратися і відновитися.
Виконання нашого сценарію
Отже, в день іспиту наш приятель йде в клас, як заплановано, хоча зовсім не готовий, щоб здавати іспит. Нам потрібно розміститися десь досить близько, щоб мати можливість доступу до бездротової AP. Це може бути в коридорі, в сусідній кімнаті чи в бібліотеці. Більшість AP досягає до 300 футів (близько 100 метрів), так що ми не повинні бути далі.
Крім того, якщо ми поставимо антену з високим коефіцієнтом підсилення на нашій бездротовій карті Альфа, то зможемо бути значно далі. Тоді ми витягуємо нашого вірного комп'ютера з BackTrack і наш бездротовий адаптер Alfa, щоб вберегти свого друга від армагедону іспиту!
DoS-атака-AP
Крок 1: Відкрийте термінал
Тепер, коли ми розташовані в радіусі дії бездротової AP для складання іспиту, давайте запустимо BackTrack і відкриємо термінал. Спочатку переконаємося, що наш бездротовий адаптер розпізнаний в BackTrack та функціонує.
·    iwconfig
DoS-атака-1
Крок 2: Переведіть бездротовий адаптер в режим моніторингу
Наступним нашим кроком буде переведення нашого бездротового адаптера в режим моніторингу з airmon-ng.
·    airmon-ng start wlan0
DoS-атака-2
Крок 3: Моніторимо наявні точки доступу з Airodump-Ng
Тепер ми хочемо поглянути на всі AP навколо за допомогою airodump-ng.
·    airodump-ng mon0
DoS-атака-3
Як бачимо, AP університету Concord відображається третьою AP. Запам’ятаємо її BSSID (це її глобальний унікальний ідентифікатор на основі її MAC-адреси) і скопіюємо його.
Крок 4: Підключаємося до AP
Тепер нам потрібно підключитися до AP з нашого комп'ютера.
DoS-атака-4
Ми можемо побачити зв'язок в нижній частині екрана. Там ліворуч внизу ми можемо побачити BSSID AP і МАС-адресу нашого клієнта після неї. Нам потрібні обидва ці біта інформації для нашого наступного кроку в даному хаці.
Крок 5: Трансляція деаутентифікаціі користувачів на AP
Тепер ми готові до деаутентифікаціі (відсікання) усіх користувачів від AP. Ми повинні послати тисячі кадрів деаутентифікаціі, щоб ніхто повторно не підключився до AP. Ми можемо зробити це, ввівши наступне з іншого терміналу:
·    aireplay-ng --deauth 1000 -a 00:09:5B:6F:64:1E -h 44:6D:57:C8:58:A0 mon0
DoS-атака-5
• 00:09:5B:6F:64:1E - BSSID AP.
• 44:6D:57:C8:58:A0 - МАС-адреса нашого комп'ютера.
• 1000 - число кадрів деаутентифікаціі для відправки на AP.
Оскільки, щоб здати іспит, студенти повинні підключитися до AP, але вони не зможуть цього зробити, бо як тільки вони підключаться, то відразу будуть відключені. Малоймовірно, що вчитель чи професор зрозуміє, що відбувається, і до того ж жоден з них навряд чи буде ІТ-директором школи.
Крок 6: Успіх!
Нам потрібно, щоб ці кадри деаутентифікаціі йшли до AP доти, поки викладач або професор, нарешті, не здасться і не перепланує іспит.
Тепер наш найкращий друг має кілька днів до перенесеного іспиту, щоб зібратися і здати. Завдяки BackTrack і деяким навикам злому, ми врятували свого приятеля від армагедону іспиту!
Стежте за оновленнями ...
(Джерело EN: null-byte.wonderhowto.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting