Трек місця відправки будь-якої електронної пошти, знайшовши IP-адресу відправника
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Місцезнаходження відправника emailЩодня мільйони листів літають через кіберпростір і для багатьох користувачів може бути корисним знати місце, звідки відправлена електронна пошта.
Постійного спаму і шкідливих вкладень в email предостатньо. Іноді краще сказати: "З мене вистачить!" Зокрема, це важливо для електронних листів, що містять шкідливі програми. Повідомляючи про ці місця, Ви захищаєте інших від необхідності мати справу з шкідливими програмами або доменами. Нехай зловмисники знають, що Ви знаєте, звідки вони, і не соромтеся повідомляти відповідні органи про спамерів зі шкідливим програмним забезпеченням.
Як позитивне відзначимо, що може бути корисним знати розташування потенційного ділового клієнта і, таким чином, мати змогу підготувати важливі пропозиції для певної аудиторії. Це може бути доброякісним і корисним процесом, а також для захисту. Процеси однакові, але Ви вибираєте, що з ним робити. Це стає суто технічним завданням, тож підготовимося до дій.
Які ж кроки треба зробити для Google, Outlook і Yahoo?
Gmail
Увійдіть у свій профіль. Відкрийте повідомлення електронної пошти, для якого Ви шукаєте походження.
Натисніть на стрілку внизу праворуч від тексту відповіді і виберіть "Показати оригінал" (“Show original”).
Тепер переходимо до технічної частини. Шукайте рядки тексту, які починаються з "Надійшла з" (“Received From”). Ви можете натиснути Ctrl + F для автоматичного пошуку фрази. Зверніть увагу, що існує багато пройдених адрес для отриманої електронної пошти. Справжнє оригінальне місце знайдете в дальній нижній частині тексту. Це зручно, щоб побачити всі IP-адреси, які були задіяні. Внизу знаходимо оригінальну IP-адресу та ім'я хоста відправника. Завжди переконуйтесь, що вибираєте в лістингу останній запис Received From.
Yahoo Mail
Відкрийте лист, який хочете проаналізувати. Виділіть весь шлях до самого низу, поки не побачите панель інструментів у нижній частині. Знайдіть меню "Дії" ("Actions") та клацніть на ньому.
Виберіть "Переглянути повний заголовок" ("View Full Header"), щоб побачити всі електронні дані заголовка.
Hotmail
Увійдіть в Hotmail і відкрийте електронну пошту. Знайдіть стрілку вниз на правій стороні поруч з посиланням "Відповісти" (Reply). Натисніть на стрілку та виберіть "Переглянути джерело повідомлення" ("View message source").
Місце розташування за IP
Наступним кроком буде знайти місце розташування IP-адреси.
Це робиться за допомогою простого пошуку місця за IP-адресою. Є онлайн програми, через які Ви можете знайти інформацію про IP-адреси, наприклад, What Is My IP Address, і вони дають детальну карту території, на якій дана IP-адреса знаходиться.
Є багато онлайн-сервісів, які дозволяють подивитися місця IP-адрес. Коли мова заходить про пошук місця за IP-адресою то, для безпеки, важливо знайти надійний сервіс. Є й інші доступні послуги. Передбачається, що Ви використовуєте або безкоштовний сервіс, або за невеликі витрати отримуєте додаткові можливості. Це зробить відкриття місцезнаходження IP-адреси простим і зведе до мінімуму витрати часу. Це досить широка тема, щоб самостійно розібратися, як виконати пошук. Для практичних цілей доступні точні шукачі сторонніх розробників. Знати, де Ваші листи і звідки, означає зменшити ризики.
(Джерело RU: ghacks.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting