Безкоштовний анонімний проксі ChrisPC
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
П'ятниця, 08 липня 2011, 21:54
Анонімний проксі ChrisPCМати безкоштовний анонімний проксі під рукою може бути дуже корисно у певних ситуаціях.
Чи відвідували Ви веб-сайти або сервіси, де доступ до контенту був відхилений через країну, з якої Ви мали доступ до цього вмісту? Проксі може допомогти Вам подолати ці перевірки IP, тому що дозволяє підключитися до сайту або сервісу з іншого місця в світі. Простіше кажучи: Ваш трафік прямує через проксі-сервера і до служби чи сайту Ви підключаєтеся через взаємодію тільки з проксі, а не безпосередньо з домашнім комп'ютером.
ChrisPC - безкоштовний анонімний проксі, оскільки назва натякає на безкоштовні онлайн-проксі. Вона заснована на популярномк проекті TOR, The Onion Router.
Чому б не використати просто TOR замість цього? Тому що цей варіант менш складний для використання. Все, що потрібно зробити, це спершу встановити програму і запустіть її після цього. Будь ласка, зверніть увагу, що установка включає в себе як опцію можливість установки програмного забезпечення не пов'язаного з Вашим комп'ютером. Більшість користувачів може не робити цього, враховуючи, що цей додатковий додаток не потрібний для роботи анонімних проксі.
Кілька варіантів конфігурації відображаються в головному інтерфейсі програми при запуску. Тут можна вибрати конкретну країну, якщо Ви хочете, щоб проксі-сервера був з неї. Це може бути використано для доступу до веб-сайту або послуги конкретної країни.
Клацніть на Connect to Proxy (Підключення до проксі), щоб встановити з'єднання. Проксі-сервер може бути використаний під Internet Explorer, Firefox або Google Chrome. Зверніть увагу, що Вам потрібно перезапустити браузер, який був відкритий перед створенням проксі-з'єднання.
Найбільшою перевагою Free Anonymous Proxy є простота використання. Просто виберіть країну, натисніть підключення і вуаля - Ви вже використовуєте анонімні проксі-сервера з цієї країни. Цей метод перевершує веб-проксі, так як він працює у всіх вкладок браузера праворуч від поля. Ви можете працювати в браузері, як завжди, зовсім не турбуючись про проксі-сервера.
ChrisPC - безкоштовний анонімний проксі - зручна програма для користувачів Windows, які потребують надійних анонімних проксі. Хоча мережа TOR, яка пропонується розробником програми, не призначена для розваг і мультимедіа,. Це чітко мінус, як і інформація, що програмою використовується TOR.
Сам проксі сумісний з усіма версіями Windows, від Windows 2000 до Windows 7. Зацікавлені користувачі можуть завантажити нову версію з сайту розробника.
(Джерело EN: www.ghacks.net)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting