Firefox SEO-розширення: Swoosty SEO Tools
Оценка пользователей: / 7
ПлохоОтлично 
12.04.11 20:52
There are no translations available.

Swoosty SEO Tools - розширення для FirefoxSEO або Search Engine Optimization, стала величезною частиною щоденної роботи для веб-майстрів. Не для всіх веб-майстрів, так як це цілком можна доручити SEO-компаніям.
Але якщо Ви початківець веб-майстер, або маєте жорсткий бюджет і у Вас немає особливого вибору, крім як зробити більшу частину роботи на свій розсуд. Хоча цілком можливо ігнорувати SEO і сподіватися на краще, але Ви можете збільшити свої шанси успішного ведення веб-сайту з правильною оптимізацією і моніторингом.
Автор вважає найбільш важливими такі параметри, як і Pagerank сторінки або Alexarank. Хоча вони багато в чому втратили свою привабливість в останні роки, але як і раніше корисні в отриманні першого враження про сайт і оцінки прогресу сайту протягом довгого часу. Ви просто знайте, що щось неправильно, якщо Pagerank впав з 6 до 4, або, якщо ранг Alexa значно скорочується.
Swoosty SEO Tools є розширенням для веб браузера Firefox, що відображає як Pagerank, так і Alexarank в рядку статусу Firefox, щоб вони були видимі весь час.
Але це лише дві з можливостей розширення. Клацніть правою кнопкою миші на кнопку меню в рядку стану, щоб відобразити меню з додатковими функціями і параметрами.
Можливості діляться на сервіси та пошук конкретної інформації, наприклад, кількість зворотних посилань у Google, проіндексованих сторінок в Bing або деталі Alexa Traffic.
Посилання на деякі інші послуги будуть надаватися, наприклад, для McAfee Site Advisor, GoingUp, яка аналізує веб-сайт, або Whois Lookup.
І тоді у Вас є параметри сайту, які визначаються безпосередньо розширенням. Ви можете подивитися файл robots.txt сайту, перевірити щільність ключових слів на конкретній сторінці, створити звіт для посилань або виділити певне ключове слово чи всі NoFollow посилання на сторінці.
Багато параметрів можна отримати з інструментом аналізу SEO, хоча більшість з них не такі вже зручні для доступу. Можливість розміщення деяких параметрів у вигляді значків у рядку стану або в контекстному меню правої кнопки миші дозволить це значно поліпшити.
Так чогось не вистачає? Більш детальна інформація в рядку стану, наприклад, ранг конкуруючого сайту, може бути цікавою для деяких оптимізаторів, і посилання на розділ інструментів для веб-майстрів в Google і, можливо, деякі послуги Analytics також були б приємними.
Swoosty SEO Tools, тим не менше майже повний інструмент SEO для веб-браузера Firefox. Ви можете встановити його також безпосередньо з офіційного сховища Mozilla для доповнень Firefox.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting