Raspberry Pi 2 буде поставлятися з чотирьохядерним CPU Cortex A7
Оценка пользователей: / 14
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Raspberry Pi 2 З'явилися відомості про швидкий випуск плати Raspberry Pi 2 Model B, яка оснащена SoC Broadcom BCM2836 c чотирьохядерним CPU Cortex A7 (ARMv7, 900MHz) і 1 Гб ОЗУ, тоді як попередня модель B+ поставлялася з одноядерним Broadcom BCM2835 (ARM11, 700 MHz) і 512Мб ОЗУ.
Вартість плати збережеться на рівні 35 доларів США. Очікується, що пристрій надійде в продаж у найближчі години. На фабриці Sony у Великобританії вже випущена перша партія в 100 тисяч штук.
За продуктивністю нова плата випереджає нинішню модель B+ в шість разів при тестуванні пакетом SysBench і в три рази при тестуванні web-браузера в пакеті SunSpider. Прискорення досягається не тільки за рахунок збільшення числа процесорних ядер, але й завдяки переходу на більш сучасну архітектуру ARMv7, збільшенню кеша і загальної модернізації чіпа. Продемонстрований рівень продуктивності відкриває перед платами Raspberry Pi нові горизонти. Наприклад, плату можна буде використовувати як повноцінний мініатюрний ПК і для вирішення завдань комп'ютерного зору (виявлення, стеження і класифікація об'єктів на зображеннях і відеоданих).
Нова плата Raspberry Pi 2 Model B
За габаритами, роз'ємами і розташуванню елементів плата Raspberry Pi 2 повністю аналогічна раніше випущеним моделям. Як і модель B+ нова плата поставляється з повнорозмірним портом HDMI, 10/100 Ethernet, micro USB, Micro SD, 4x USB, портами DSI і CSI. У новій платі також використовується раніше застосовуваний відеоприскорювач VideoCore IV 3d.
Порівняння деяких плат мікрокомп’ютерів:
Raspberry Pi 2 _compare
Вже опубліковано офіційний анонс початку продажів Raspberry Pi 2. Замовити нову модель можна в інтернет-магазинах element14 і RS Components. Для Raspberry Pi 2 також сформовані нові збірки установника NOOBS і дистрибутива Raspbian, а також підготовлена спеціальна збірка Snappy Ubuntu Core. Крім того, компанія Microsoft має намір випустити версію Windows 10 для Raspberry Pi 2.
Raspberry Pi 2 був випущений буквально вчора і поставляється упакованою новою SoC, яка вимагає трохи налаштування, щоб отримати операційну систему для роботи з нею. Таким чином, ми вирішили покопати і побачили, що вже додана підтримка операційними системами.
Деякі з великих операційних систем працюють з Pi 2. Ось те, що працює:
(За матеріалами RU: opennet.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting