6 кращих сайтів для відправки безкоштовних електронних листівок до Дня святого Валентина
Оценка пользователей: / 6
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Листівки до Дня святого ВалентинаДень Валентина, здається, підкрався з нізвідки, і якраз в цей день або перед ним, перш ніж він настав, Ви сидите і страждає від панічних атак, збагнувши, що забули привітати любов всього Вашого життя хоча б простою і ніжною «валентинкою».
Ну, зупиніть паніку, тому, що ми допоможемо. Доти, поки у Вас є підключення до Інтернету, Ви можете зібрати рішення, яке перетворить Вас з нуля до героя в одну мить. Першим кроком буде як можна швидше замовити квіти. Як тільки Ви отримаєте квіти, залишиться час, щоб вибрати розумну, веселу чи романтичну листівку для тієї, кого Ви кохаєте.
Не більше, ніж кілька років тому, електронні вітальні листівки були дещо «сирними» і всі, хто отримував їх, відразу ж припускали, що відправник занадто жадібний або зайнятий, щоб купити реальні речі. Проте, з появою соціальних мереж більшість світу прийняло менталітет «онлайнового життя».
Поряд з такими речами, як миттєвий обмін повідомленнями та підвищення Вашого «статусу» в соціальних мережах - електронні листівки стали цілком нормальною частиною повсякденного життя. Сьогодні абсолютно нормально і прийнятно отримувати на свій день народження або в День Валентина листівку в електронному вигляді.
Вибір серед безкоштовних електронних листівок Валентина
Вибрані в Мережі тільки самі кращі безкоштовні доступні електронні послуги листівок до Дня Валентина. У деяких випадках, більшість з листівок можна було лише купити, так що їх залишили «за бортом». В інших випадках, потрібно було встановити панелі інструментів (Ви можете запитати – «рекламні?») у Вашому браузері, але і ці викинуті. Ті, що в списку зліва - кращі безкоштовні послуги електронних листівок Валентина в режимі онлайн. Виберіть ту, яка відповідає Вашій ситуації, і можете бути впевнені, що листівка буде високої якості і добре прийметься людиною, якій Ви її відправите.
Egreetings, ймовірно, є однією з кращих послуг електронних листівок через Інтернет. І це тому, що не лише веб-сайт професійно розроблений і добре інтегрований з Facebook, а тому, що 100% сайту абсолютно безкоштовно. Це 100% підтримка рекламних спонсорів.
Один з найбільших виробників вітальних листівок в світі також пропонує одну з кращих послуг безкоштовних електронних листівок Валентина, які Ви знайдете в будь-якому місці. American Greetings використовує концепцію електронної листівки і дійсно порушує усталені форми в деяких найбільш привабливих ідеях для електронних Валентинок. Одним з прикладів є електронна листівка, що програє дійсно смішні відео хом'яка, який низьким баритоном співає пісні про кохання - важко дивитися це відео без сміху.
Тепер в цьому привітанні Валентина надрукуйте повідомлення, виберіть тип голосу, а потім дитина Амур скаже запрограмоване повідомлення отримувачу, до якого Ви його відправити - це милий спосіб передати повідомлення таким чином, бо визве в людини, в яку Ви закохані, посмішку. Більшість електронних листівок, які Ви знайдете тут, проштовхує концепцію електронної листівки до межі - це чудовий сайт.
Якщо людина, якій Ви хочете відправити електронну листівку Валентина має велике почуття гумору, Ви просто не можете піти з FunPunch без безкоштовної анімованої листівки Валентина. Деякі з цих листівок просто галасливі. Ви знайдете листівки з тваринами, які читають чи співають романтичні повідомлення, підроблені обкладинки журналів, куди Ви можете вставити свою персону, або самі популярні з них - стриптизер-грам, куди в дію Ви можете вставити власне обличчя - оце то невгамовність!
Якщо Ви або особа, якій призначена листівка, більш емоційного і романтичного типу і віддаєте перевагу почуттям більше, ніж гумору, Ви не можете помилитися в розділі День Валентина на 123Greetings. Ці електронні листівки, які показують солодкі слова, що Ви можете побачити на листівках в місцевому магазині, але ці також програють романтичну фонову музику, коли слова повільно пливуть на екрані.
Повинен зізнатися, листівки цього виду закрили мені рот, - але щирі, романтичні ноти не для всіх. Якщо Ви романтик у серці, то це слайд-шоу для Вас.
Інший сайт з таким же розділом романтичних електронних листівок до Дня Валентина DGreetings. Хоча дизайн сайту залишає бажати кращого, якість самих листівок насправді дуже чудова. Ви знайдете листівки на базі флеш-карти, які зроблять добре анімоване повідомлення і фонову музику, яка починається незалежно від Вас і продовжується з повідомленням.
Нарешті, маючи на увазі, що діти теж відправляють листівки на День святого Валентина, вони зможуть безкоштовно відправляти електронні валентинки на Yahoo Kids.
Це милі анімовані листівки, в яких діти можуть швидко заповнити імена Кому: і Від кого: та відправити листівку електронною поштою будь-кому зі своїх друзів. Це простий спосіб для маленьких дітей, щоб взяти участь в онлайн захопленні електронними листівками. І якщо Ви коли-небудь бачили хвилювання на обличчі дитини, коли вони отримують повідомлення одне від одного, Ви знаєте, що це відмінний спосіб поділитися любов'ю!
Ви ніколи не пробували будь-яку з цих послуг електронної листівки Валентина? Тоді ми йдемо до ВасJ
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting