Знайти на Twitter контент, який Вас цікавить [частина 1]
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Ми вже розглядали, як знайти популярний контент з різних джерел в Інтернеті, але немає ніяких сумнівів щодо розмірів контенту, який можна знайти тільки в одному місці - на Twitter. Є безліч способів фільтрації серез ”зайвих” матеріалів, щоб знайти контент, який для Вас важливий, чи то на основі конкретної теми або за популярністю.

У першій частині цієї статті, розглянемо пошук на Twitter  серед самих популярних статтей за кількістю retweets або отриманих вибраних tweet, а також про те, як знайти цікаві для Вас конкретні види інформації наTwitter.

Пошук інформації на Twitter на основі популярності

TweetMeme

Є вибір послуг для знаходження найбільш retweeted (розповсюджених) блогів, оповіданнь та статтей з посиланнями на Twitter, найбільш популярна і впливова серед яких TweetMeme. На TweetMeme можна переглядати найпопулярніші статті з усіх категорій, що з’явились протягом останніх 24 годин, за останні 7 днів або за певними категоріями, включаючи серед інших розваги, гумор, ігри та технології.

Контент можна розділити на новини, фото та відео. TweetMeme також дозволяє Вам йти в ногу з підтримкою Вашого сайту, підписавшись на їх RSS-канали. TweetMeme також можна використати для пошуку, якщо Ви прагнете знайти гарячі історії з конкретних тем.

Вхід в TweetMeme з вашим Twitter -профілем дозволить retweet (перезапис) історій, якими Ви хочете поділитися зі своїми послідовниками безпосередньо через веб-сайт.

TweetMeme також має кілька додаткових властивостей для користувачів, в тому числі закладки, кнопку rerweet або chicklet для Ваших повідомлень в блозі: плагіни дозволяють легко додати кнопку до Вашому блогу.

DailyRT

Підхід DailyRT схожий до TweetMeme і визначає рейтинг найпопулярніших Tweets за останню годину, 24 години або 7 днів. Різниця ж у тому, що зміст не обмежується блогами і статтями, а також включає в себе найбільш популярні Tweets в цілому.

Це має свою зворотну сторону бо, звичайно, самий популярний Tweets не обов'язково є найбільш інформативним. Використовуючи свої можливості пошуку проте дозволяє користувачам використовувати інформацію, знайдену на DailyRT і отримати максимальну віддачу від цього. Одна цікава особливість пошуку на DailyRT включає в себе можливість пошуку найбільш retweeted повідомлень конкретних користувачів.

Вхід до системи з обліковим записом Twitter дозволяє retweet прямо з сайту, але не дає Вам ніякого вибору для редагування і кожен retweet включає в себе пряме посилання на головну сторінку DailyRT. DailyRT має список із Twitter 50-ти найбільш retweeted членів Twitter.

Thoora

Thoora - це ще один сайт, який підключається до інформації на Twitter, щоб користувачі могли взнати про найпопулярніші статті, але він також дозволяє отримати статистику з кількості блогів і новинних статей, що охоплюють певні теми. Кожна стаття супроводжується числом retweets, а також кількістю статей або повідомлень в блогах, знайдених в Інтернеті.


Інформація розбита на категорії, включаючи, зокрема, бізнес, дискусії та науку/техніку, Повідомлення можуть бути переглянуті серед найновіших щойно створених повідомлень, серед повідомлень, які на даний час популярні, і серед тих, які були популярні минулого тижня.

Підписка на обліковий запис дозволяє поділитися вмістом на Facebook, Buzz, Twitter і електронною поштою та обговорити історії на сайті. Відкриваючи будь-яку розповідь, Thoora дійсно перевершує цим інші подібні сайти. Вона надає користувачам статистичні дані про поідомлення, останні Tweets за темою, посилання з блогів і офіційних джерел новин.

Пошук серед найбільш вибраних Tweets

Favstar

Ще один спосіб відстеження популярності на Twitter є відстеження того, як багато дехто має в своїх обраних будь-яких tweet. Саме це робить Favstar. Це не обов'язково може призвести до великого обсягу інформації і посилань, але, тим не менше, це цікаво і визиває усмішку. Веб-сайт дає користувачам можливість заповнити деякий вільний час, читаючи анекдоти, гостроти і цікаві коментарі з приводу поточних подій, і Ви знайдете навіть випадкові посилання на статті та відео.

Tweets діляться на популярні, із зростаючою популярністю і нові. Вхід до облікового запису Twitter дозволяє швидко відстежити цікавих користувачів, розміщених на Favstar, додати Tweets в обране і навіть rerweet. Favstar слід, однак, приймати з попередженням, що це зовсім не PG (рейтинг – Прим. ред.). Favstar також має три наступні списки - Tweeters технології та соціальних медіа, Tweeters знаменитостей, розважальні або проникливі Tweeters.

Ви також можете знайти Twitter конкретних користувачів, щоб побачити, які з їхніхTweets стали найбільш популярними. Сайт доступний англійською, німецькою та японською мовами.

Пошук пропозицій роботи

Micro.Vois

Micro.Vois реалізує функції Tweets, пов'язані з позаштатною роботою (freelance work). Tweets, перераховані на сайті, розділені на користувачів, які шукають роботу (фрілансерів), і на користувачів, які хочуть найняти фрілансерів - і робиться це дуже простим способом. Micro.Vois використовує позначки (hashtags freelance work) на етикетці Tweets і з допомогою #havework або #wantwork відрізняє необхідні Tweets від іншої балаканини в Інтернеті.

Списки можуть бути ще більш звужені за професіями, з веб-розробки, програмування, графіки, письменництва та інших робіт.

TweetyJobs

TweetyJobs - це ще один сайт, до функцій якого входять списки вакансій, згадані на Twitter. Головна відмінність між Micro.Vois і TweetyJobs є той факт, що останній є пошуковиком. Ви можете шукати конкретні назви роботи для конкретнх міст або поштових індексів та фільтрувати результати у будь-якому записі з корпоративних сайтів або Twitter.

Пошук предметів для продажу

TwitShop

TwitShop - інший сайт із списками, який використовує hashtags Twitter для узагальнення своєїй інформації. Якщо у Вас є пункт для продажу, додавши позначки (hashtags), #forsale, #4sale або #auction, переконайтеся, що Ваш tweet тепер відображається на сайті.

TwitShop надає пошук, тому якщо Ви хочете щось купити, зокрема, від іншого користувача Twitter, то його легко знайти.

CheapTweet

CheapTweet, як і TwitShop, збирає предмети, які призначені для продажу на Twitter. Це деяка база даних для різних категорій, включаючи, серед інших, техніку, продукти та для дому і сім'ї. Сайт не лише надає Вам списки, але користувачі також мають змогу проголосувати за хороші угоди в кожному списку.

Пошук популярної музики

We Are Hunted

We Are Hunted - це “плямистий” сайт, який перегрібає Twitter, а також інші соціальні медіа-сайти, такі як Facebook і MySpace, щоб надати Вам список 99 найпопулярніших на даний момент пісень. Якщо Ви хочете прослухати всі 99 пісень, то просто запустіть номер 1 і буде автоматично відтворений весь список. Ви також можете обмежити результати лише піснями, які популярні на Twitter.

Сайт також дозволяє Вам поділитися будь-якою піснею на Twitter, Facebook або через електронну пошту. Якщо Ви бажаєте отримати більш широкий список популярної зараз на Twitter музики - прочитайте статтю David’s article on using The Hype Machine to do just that.

У другій частині даної статті, ми подивимося на інші способи пошуку на Twitter, щоб отримати максимальну віддачу від контенту, в тому числі з'ясувати, які нові фільми користуються популярністю на Twitter, як знайти персоналізований контент для Вас і сайти зі списком всієї наявної інформації з конкретних тем.

Як Ви знаходите на Twitter зміст, який має для Вас значення? Дайте нам знати в коментарях.

(Джерело EN: makeuseof.com)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting