9 сервісів для безкоштовних міжнародних телефонних дзвінків
Оценка пользователей: / 24
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Автор Ігор Ємельянов

(Джерело RU: lifehacker.ru)

Коли ми говоримо про дзвінки через інтернет, ми зазвичай маємо на увазі зв'язок ПК-на-ПК. Дзвінки за допомогою Skype та інших подібних додатків. На телефони ми дзвонимо не так часто, а даремно. Є безліч сайтів, які дозволяють безкоштовно зателефонувати куди завгодно. Все, що потрібно - навушники, мікрофон, Інтернет. Ми відібрали для Вас дев'ять кращих сайтів для того, щоб Ви могли зателефонувати позабутому другу чи батькам в яку-небудь далеку країну.

Evaphone

З цього сайту можна зателефонувати куди завгодно, просто набравши номер у верхній частині сторінки. У Evaphone є російський інтерфейс, так що проблем виникнути не повинно. Після того, як ви вдосталь наговоритесь безкоштовно (у сайту ліміт, який Ви довго будете витрачати), потрібно буде платити за дзвінки. Ціни смішні. Дешевше ніж в Skype точно.

FreeCall

Щоб скористатися цим сервісом, потрібно завантажити невеликий додаток (Windows, Linux, Mac). Можна дзвонити в будь-яку країну і навіть слати безкоштовні sms. Ліміт дзвінків - 300 хвилин і один тиждень. Переносити хвилини на наступний тиждень не можна.

Calleasy

У цього сайту є одне тільки обмеження на безкоштовні дзвінки. Можна робити скільки завгодно дзвінків у ті країни, дзвінки в які коштують дешевше 5 євроцентів за хвилину. У тарифній сітці сервісу таких країн близько п'ятдесяти.

PokeTalk

Щоб дзвонити за допомогою цього сайту Вам не потрібні мікрофони та навушники. Дзвонити можна прямо з мобільного. Ліміт - 50 дзвінків на місяць з обмеженням 10 хвилин на один дзвінок.

Flash2Voip

Дзвінки в більш ніж 30 країн прямо з браузера. Нічого завантажувати не потрібно, просто набираєте номер і чекаєте. Як зрозуміло з назви - додаток побудовано на Flash, що може відштовхнути деяку частину аудиторії.

MediaRing Talk

Безкоштовні дзвінки в деяку кількість глобальних "регіонів". США, Центральна Азія, Канада, Австралія. Можна використовувати для дзвінків мобільний телефон.

Globe 7

Це щось на зразок елемента керування, який вбудовується в месенджер та інші програми. Крім, власне, дзвінків по всьому світу, є ще відправка безкоштовних sms, онлайн-радіо і ще безліч необов'язкових, але непоганих бонусів. Доступно для Windows, Mac, Linux.

iCall

Сервіс використовує Ваше інтернет-з'єднання, щоб перетворити Ваш комп'ютер в телефон, просто підключаючи його до телефонної мережі. Можна дзвонити безкоштовно скільки завгодно, але тільки в США і Канаду, з обмеженням 5 хвилин на дзвінок. Зате є додаток для iPhone і iPod Touch.

Jaxtr

Для того, щоб спробувати зателефонувати за допомогою цього сервісу потрібно спочатку зареєструватися. Сервіс видає Вам телефонний номер, через який можна дзвонити безкоштовно прямо в браузері.

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting