Як захистити себе на Facebook Video від вірусів, шахрайства та витівок
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Facebook як найпопулярніша соціальна мережа привертає увагу багатьох користувачів, і продовжує рости в популярності. Не всі користувачі Facebook достатньо підковані в комп'ютерах. Цим часто користуються несумлінні люди.

Там було зафіксовано багато афер, розиграшів і навіть шкідливих посилань та програмного забезпечення, які поширюються через Facebook. Багато чого з цього важко виявити недосвідченим оком тих безневинних користувачів Facebook, хто зайшов подивитися чи там його друзі.

Ось деякі з підказок, які Ви можете використовувати, щоб убезпечити себе від Facebook.

Вивчіть уважно і перевірте себе,

Самою останньою з таких атак було відео під назвою - "це, без сумніву, найсексуальніше відео за весь час!":

Цей випадок для старту служить прекрасним прикладом того, як, будучи трохи пильнішим, щоб не проходити довгий шлях збентеження у справі Вашого порятунку, а ще гірше – не нанести шкоди Вашому комп'ютеру. Сексуальних відео афера з'явилися як відео на вашій стіні Facebook і Ваші друзі могли стали жертвами.

Ось деякі з питань, які Ви повинні запитати себе, коли сумніваєтесь (зверніть увагу, як вони легко допоможуть Вам визначити дане відео, як аферу):

  • Маєте відео, посилання або пост, розміщений тим, кого Ви знаєте? Якщо ні, то тримайтеся подалі від нього.
  • Чи були Ваш друг серед тих, хто розмістив відео? Хіба не дивно, що "цей" друг розмістив таке відео? (Тепер я не хочу вчити Вас, як вибирати друзів, але, як правило, можна отримати уявлення, чи можуть такі повідомлення виходити від одного з них чи ні). Якщо Ви здивовані то, швидше за все, Ваш друг став жертвою однієї з цих атак, так що геть!
  • Чи є посилання, пошта або відео, які ведуть себе підозріло? Якщо Ви натиснули на відео, у нашому прикладі - це перешле Вас на сторінку форми, в якій просять Вас надати доступ до свого профілю і список друзів, перш, ніж Вам дозволять перегляд відео. На це відповідь лише велике "НІ, НІ!" Невже дійсно необхідно надати доступ до Вашого профілю тільки для перегляду Вами відео? Абсолютно ні.

Знання - сила

Так, це дійсно. Навіть на Facebook! Маючи інформацію про те, що відбувається на Facebook можна отримати допомогу, щоб залишитися в стороні від афер і пустощів, як ці. Відмінний спосіб зробити це, відвідавши Facebook Security. Ви також можете натиснути на кнопку “Like”, якf дозволяэ Вам переглядати оновлення в потоці. На сторінці Facebook Security має відмінні зміст останніх загроз, атак і пустощів, які мали місце на Facebook. Крім того, час від часу списки зовнішніх ресурсів про інтернет-безпеку та конфіденційність, які можуть виявитися корисними і також додати Вам знань.

Крім того, не перевірити деякі з наших повідомлень про Facebook безпеку, конфіденційність і загальні поради та хитрощі! Не забуваючи, інших ресурсів, які можна пройти, щоб дізнатися більше про Facebook: Top 10 ресурсів та статтей, щоб знати все про Facebook.

Зберігайте свій комп’ютер в безпеці

Пильність і досвідчене око може вберегти Вас від багатьох неприємностей, коли мова йде про витівки і атаки на Facebook. Однак навіть професіонали роблять помилки, коли вчаться. Так що будьте готові до найгіршого.

Як завжди, Ви повинні тримати Ваші операційні системи, браузери та антивірусні програми оновленими. Багато антивірусних програм та браузерів можуть виявити шкідливі посилання та веб-сайти і попередити, щоб Ви триматися від них подалі.

Не довіряйте сліпо нікому

Інколи може здатися, що хтось занадто “далеко пішов”, але якщо у Вас виникла така думка, то вона має реальний сенс. Ви ніколи не можете бути впевненими, що дехто є дійсно Вашим другом, який надіслав Вам повідомлення або щось розмістив на стіні. Звичайно, я не хочу говорити про кожне повідомлення або пошту, але якщо щось є незвичайне, то краще бути напоготові, подумайте і переконайтеся, що Ви поставили собі деякі з вищезазначених питань, щоб отримати уточнення.

Останнім часом було багато галасу про конфіденційність Facebook-контролю та шляхи надання Facebook Вашої особистої інформації іншим сайтами. Хоча це може бути темою для іншого обговорення, але ми його приводимо, щоб показати, наскільки важливе кожне оновлення, яке Ви робите, і кожен запит приятеля прийняти його повідомлення, кожне посилання, на яке Ви натискаєте у Facebook.

Трафаретне "з великими можливостями, приймаючи велику відповідальність" ніколи не могло сказати про Facebook краще, ніж зараз. Нинішня ситуація і величезна популярність вимагають тримати очі відкритими, щоб уникнути шахрайства, розіграшів та шкідливих намірів.

Сподіваюся, що ці поради збільшать Ваш досвід і зроблять Facebook трохи більш безпечним. Якщо у Вас є інші аналогічні поради, то поділіться - ми будемо раді почути їх!

Автор Varun Kashyap

(Джерело RU: makeuseof.com)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting