ПРОЕКТЫ:

Бесплатные точки доступа WiFi - Поиск людей через Интернет

Тестируем WiFi доступ в Интернет: мониторинг, безопасность…__SEO - поисковая оптимизация – ключ к успеху

Бесплатные телефонные звонки через Интернет__Социальные сети, как способ найти единомышленников

Безопасность при работе в Интернете__О Киеве в Интернете

Проект Arduino _Мобильный Интернет

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- это не так уж и страшно

Найти драйвер в Интернете   Поиск технической документации

Сценарии для Интернета   Поиск патентов в Интернете

Невидимый Интернет  Видимые и невидимые пиринговые сети

Ссылки:

Сайт обо всем: isearch.in.ua

 

Ділова розвідка в Інтернеті

Прискорюємо Google-пошук через протокол HTTPS
Оценка пользователей: / 5
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Google недавно додав SSS для основної пошукової системи google.com, дозволивши користувачам доступ до https://www.google.com/, замість стандартного Google-пошуку. Це безпечний пошук з шифруванням даних, якими обмінюються комп'ютер користувача і Google-пошук, щоб треті сторони, а також інші користувачі мережі або постачальника послуг Інтернет, не змогли шпигувати за мережевим трафіком та дізнатися, що шукає користувач (вони, тим не менше, можуть побачити на які сайти заходив користувач).

Користувачі, що підключаються в громадських місцях чи в комп'ютерних мережах, можуть поліпшити свою приватність і безпеку за допомогою HTTPS-версії Google-пошуку.

Відкриття захищеної версії Google Search може призвести до ситуації, коли користувач забуває поставити додаткову літеру “s” в адресі посилання, що в кінцевому підсумку приведе до стандартної незашифрованої сторінки пошуку Google.

Сценарій Greasemonkey Google Secure Pro приходить на допомогу, дозволяючи SSL автоматично, коли користувач відвідує Google-сайти, які були налаштовані на роботу з SSL.

Скрипт не було оновлено для роботи з Google-пошуком. Firefox користувачі за допомогою встановленого сценарію Greasemonkey можуть додати URL Google-пошук, щоб він був включений для HTTPS-сторінок.

Це робиться шляхом встановленням сценарію постійно, клацнувши правою кнопкою миші на значку Greasemonkey і вибравши параметри керування скриптами користувача.

Все, що необхідно зробити в новому вікні, – це вибрати Google Secure Pro в лівій бічній панелі. Натисніть на кнопку "Додати" і відкриється невелика форма, в якій може бути введений http:// *. google.com /, щоб дозволити перенаправлення на HTTPS-адресу для google.com.

Цілком ймовірно, що розробник включить таке перенаправлення в google.com в майбутніх оновленнях і цей крок стане зайвим.

Google Secure Pro можна завантажити з сайту userscripts.

(Джерело EN: ghacks.net)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting
Google Analytics Alternative