Identity Finder - очистіть свій комп'ютер від конфіденційної особистої інформації
Оценка пользователей: / 7
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Identity Finder У той чи інший момент Ваша конфіденційність може бути порушена. Може бути вкрадений номер кредитної карти, зламаний пароль облікового запису або комп’ютер інфікований кейлоггером.
Коли це станеться, в кінцевому підсумку Ваша рівновага буде порушена: Ви - злий і засмучений, бо використання комп'ютера та Інтернету не стало просто насолодою в світі шахраїв і хакерів, що намагаються нашкодити всім.
На жаль, це світ, в якому ми живемо, і найкраще, що Ви можете зробити, це встановити антивірусне програмне забезпечення, анти шпигунське і анти рекламне. Кожне з цих програмних рішень захистить Вас, намагаючись відфільтрувати всі вхідні загрози, які намагаються проникнути у Ваш комп'ютер для доступу до конфіденційної особистої інформації.
Більшість людей знайомі з цими програмними засобами, але чи знаєте Ви, що є ще одна лінія захисту персональної інформації, яку Ви можете налаштувати, щоб убезпечити себе від крадіжки? Ця лінія оборони будується на передумові, що не дуже вигідно злочинцю вриватися у Ваш будинок, якщо Ви зберігаєте всі свої цінні речі в металевому боксі в банку. Ця додаткова лінія захисту називається Identity Finder.
Запуск сканування Identity Finder
Безкоштовна версія Identity Finder буде виконувати повне сканування системи і намагатиметься знайти секретну персональну інформацію, яка може зберігатися на Вашому комп'ютері без Вашого відома. Це спроба зробити глибокий пошук, який такий само добрий або навіть кращий (ми сподіваємося), ніж це можуть зробити програми-шпигуни. Мета полягає у виявленні конфіденційної інформації на Вашому комп'ютері, щоб Ви могли вирішити, що робити з нею, щоб вона не стала комусь доступна, якщо комп'ютер заразиться.
При першому запуску Identity Finder Ви повинні будете створити дуже надійний пароль, який можна використовувати для запуску сканування і збереження журналів сканування.
Як тільки Ви залогінились в програмі, Вам запропонується вибір з трьох варіантів - негайно запустити перевірку Вашої системи, скористатися майстром пошуку (це більш корисно в платній версії програми) або пропустити сканування і відкрити розширений інтерфейс.
При запуску сканування Ви побачите, наскільки ретельне це програмне забезпечення. Сканування займе певний час - від 10 до 20 хвилин, в залежності від розміру жорсткого диска. Автор думав, що його система досить чиста від будь-якої особистої інформації і тому був шокований, коли побачив, що Identity Finder виявив 27 записів його паролів, а справжнім сюрпризом стало виявлення 5 записів номерів його кредитної картки - і сканування було виконане тільки наполовину!
Після закінчення перевірки Ви побачите коротке резюме, а також чотири варіанти для продовження роботи з програмою. При бажанні можете натиснути кнопку“Advanced” ("Додатково") для доступу до результатів сканування, в яких приводяться всі знайдені записи з Вашою конфіденційною інформацією.
Виявилося, що у випадку автора більшість проблем безпеки пароля були пов'язані з тим, що він почав використовувати функцію збереження пароля Firefox. Проте йому було все ніколи створити майстер-пароль. Таким чином, будь-який додаток, який встановлений на комп'ютері, може ймовірно отримати доступ до цих паролів (зрештою, Identity Finder це зробив!)
Наостанок, автор побачив, що інформація про кредитну картку була наповнена номерами кредитних карт, що зберігалися в Firefox Saved Forms. Це був недогляд з боку автора і це могло призвести до катастрофи, якби колись комп’ютер зламали. Найчудовіше в Identity Finder те, що він допоможе Вам повністю виключити ризики, усунувши конфіденційні дані.
Забезпечити безпеку при збереженні паролів легко. Identity Finder визначає проблему, а також надає опцію під кнопкою “Secure” ("Безпека") для створення для Вас майстра “Profile Password” ("Профіль пароль"). Таким чином, навіть якщо додаток інсталюється на комп'ютері, він не зможе отримати доступ до паролю або зберегти дані форми, оскільки він не має майстер-пароля.
Коли виявите, що є інформація на Вашому комп'ютері, яку Ви дійсно не хочете там мати - як збережену інформацію про кредитну картку, Identity Finder запропонує опцію "Shred" для інформації.
Хоча не так ретельно, як “Scrub”, який представлений в платній версії програмного забезпечення, Shred - це функція, яка видаляє файли у відповідності зі "Стандартом видалення Міністерства оборони". Автор справедливо вважає, що якщо він досить хороший для Департаменту оборони, то він досить хороший і для нього!
Після зробленого сканування Ви можете дослідити окремі групи інформації, переглядаючи меню у верхній частині вікна. Натисніть на “Identities” ("Ідентифікація"), щоб побачити, який тип знайденої особистої інформація, наприклад, кредитна картка чи паролі. Натисніть на кнопку “Locations” ("Розміщення"), щоб побачити, де саме на комп'ютері була виявлена Ваша конфіденційна інформація.
Identity Finder є розумним рішенням для забезпечення безпеки, тому що замість того, щоб так багато турбуватися про запобігання спробам поганих хлопців зламати Ваш комп'ютер, Ви просто видалите з нього все цінне, що ці погані хлопці могли б отримати. Це не запобігає вірусній інфекції, але це буде, безумовно, захистом Ваших особистих даних.
Спробуйте Identity Finder і подивіться, що він знайде на комп'ютері. Чи безпечним, як думаєте, Ви були?
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting