Фінальна версія:P2P-клієнта eMule 0.50a Final
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
09.04.10 21:14
There are no translations available.

Вийшла фінальна версія P2P-клієнта eMule 0.50a. У цьому випуску зроблено безліч поліпшень і виправлень. eMule - програма для пошуку і завантажування файлів в eDonkey2000, піринговій мережі, що увібрала в себе все краще, що було в мережах Gnutella та Napster, і при цьому вільної від їх недоліків.

eMule надає зручні можливості обміну файлами в популярній мережі розшарених ресурсів eDonkey2000. Мережа працює за принципом виділення ресурсів для загального доступу. Кожен користувач дає доступ до ряду файлів, якими хоче поділитися з суспільством. eMule є найстарішим клієнтом для цієї мережі (фірмовий клієнт припинив своє існування під натиском влади, яким не подобалося засилля нелегального контента на просторах мережі). Підтримує 3 протоколи: eDonkey2000, Source Exchange і Kad.

Сьогодні програма eMule є не лише одним з найбільших клієнтів для обміну файлів в світі, але й одним з найнадійніших. Залишивши відкритий код, творці програми дали можливість брати участь у її вдосконалення розробникам з усього світу. Ті, хто хоче скачати фільми по eMule, а також ігри, музику та багато іншого, може скористатися одним з відповідних сайтів, яких в Інтернеті досить багато. Спочатку, звичайно, Вам знадобиться сама програма eMule, скачати яку можна на сайті.

Основні зміни:

Починаючи з цієї версії, для перевірки файлів на пошкодження eMule використовує відразу два алгоритми хешування. Тепер для більшої надійності об'єднуються хеші ed2k і AICH для ідентифікації і перевірки, як завантажених частин, так і цілих файлів;

Проведено ряд поліпшень інтерфейсу. У тому числі реалізована підтримка особливостей інтерфейсу Windows 7 для спрощення доступу до ключових функцій програми;

Оптимізована робота програми по протоколу Kad в невеликих локальних мережах;

Зроблені інші дрібні зміни та виправлена маса різноманітних помилок.

Джерело: mskd.ru

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting