Трекеру IsoHunt запропоновано фільтрувати пошук по торрентам
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
31.03.10 22:14
There are no translations available.

Каліфорнійський суд запропонував відомому торрент-трекера IsoHunt перестати «сприяти порушенню авторських прав».

Для цього сайт повинен впровадити фільтр, блокуючий посилання на скачування матеріалів, розміщених в Мережі без згоди правовласників. Ключові слова для фільтра підготувала всюдисуща Американська асоціація кінокомпаній (MPAA), яка, власне, і судиться з торрент-трекером.

Нагадаємо: минулого року та сама доля спіткала інший популярний торрент-трекер - Mininova, ось тільки суд був голландським. Оператори «Мінінови» визнали технічно неможливим попередньо відсівати торрент-файли, що порушують законодавство, так що на виконання судових рішень просто обмежили свою пропозицію роздачами, створеними «перевіреними користувачами». ( І його популярність знизилась в рази – Прим. автора)

Власник IsoHunt Гері Фанг теж не вірить у механізм фільтрації. За його словами, цей захід «викликає серйозні питання про баланс між свободою слова, справедливим використанням авторського права та протекціонізмом», оскільки будуть відфільтровувати торрент-файли з матеріалами, що знаходяться в суспільному надбанні або розповсюджуються зі згоди правовласників.

Слід зазначити, що це лише пропозиція суду, а не остаточне рішення. Гері Фанг заявив, що буде заперечувати проти нього. Замість цього підготовлена «полегшена» версія IsoHunt, в якій авторське право не порушується. Насправді це буде не що інше, як усього-на-всього пошукова система по торентам. Google, Yahoo! та інші подібні сервіси в окремому випадку - це ж теж всього лише служби пошуку по торрентам, але їх ніхто не притягає до відповідальності за порушення авторського права.

Джерело: net.compulenta.ru

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting