15 чудових безкоштовних SEO-інструментів
User Rating: / 9
PoorBest 
There are no translations available.

SEO_Tools_15-logoАвтор обожнює хороші безкоштовні інструменти. Нижче наведений список з п'ятнадцяти представників улюбленої халяви для ведення SEO.
Так як є тонна подібних інструментів, то ця стаття пробує виділити необхідне. Це добре, коли є величезний арсенал, але він може бути більш потужним, якщо майстерно володіти деякою потужною зброєю.
Маючи інструмент для вивчення швидкості сторінки і діагностики можливостей для поліпшення, ми отримали невід'ємну частину SEO-інструментарію. Бо все, що впливає на поведінку користувача, впливає на SEO, і швидкість сайту - це велика річ для UX. Існує безліч інструментів оцінки швидкості сторінки; автор знайшов GTmetrix надійним і добре збалансованим між повнотою і зручністю для користувачів.
GTmetrix-15
SEO-браузер-14
SEO-браузер робить одну просту річ: він завантажує веб-сторінку і показує вам, як вона виглядає в пошуковій системі, без всякої графіки і без всього, що пошуковик не може переварити.
Це відмінний скріншот для тих, хто не хоче вникати в технічні деталі необхідних вимог пошукових двигунів таких як альтернативний текст, флеш, Ajax, бла, бла, бла. Він також відмінно підходить для подвійної перевірки технічного аналізу та дозволяє зробити крок назад від технічних деталей і отримати вид з висоти пташиного польоту.
Wayback Machine є найповнішим історичним архівом Інтернету і дозволяє побачити, що використовував сайт для свого вигляду день тому назад. Автор не може сказати вам, скільки разів використовував його для детективної роботи, розслідуючи випадки пропажі трафіку клієнтів. Якщо дані для сайту змінилися і це від того, що змінився сам сайт, але у вас немає в наявності  попереднього вигляду сайту - Wayback Machine підставить свою спину.
Wayback Machine-13
Крім того, просто цікаво подивитися, наскільки краще виглядає ваш сайт з часів Geocities.
Не обманюйтесь через скромність сайту. Xenu є досить потужним павуком сайтів, що повзає через всі посилання на ваш сайт і видає звіти про URL-метрики, тип коду HTTP-статусу, тип вмісту, розмір сторінки і багато іншого. І це дійсно добре для пошуку битих посилань. Автор насправді більше не використовує його, тому що фірма використовує платний шукач, але Xenu, ймовірно, ваш кращий вибір для безпроблемного, безкоштовного повзання сайтом, який має більш ніж кілька сотень адрес.
Xenu -12
Web Developer-11
Панель інструментів Web Developer стала надавати значно більше під час технічного етапу аудитів. Нижче наведено 3 статті, що пояснюють, як використовувати всі позитивні сторони «героя»:
Флагманський продукт Majestic SEO є потужним інструментом аналізу посилань, що повзає по всьому Інтернету, збираючи мільярди посилань, і робить дані про посилання доступними для вас. Ви можете отримати повний доступ до будь-якого сайту, щоб змогти перевірити управління (через мета-теги або підтвердження права власності Google Webmaster Tools), що дозволяє бачити кожне посилання на ваш сайт, про яке (багато) знає Majestic.
На сьогодні це безкоштовний інструмент #1 для вивчення свого профілю посилань, і автор віддає йому перевагу перед платними інструментами для деяких задач у зв'язку з його свіжістю і розміром бази даних. Навіть для сайтів конкурентів, які ви не можете перевірити, він пропонує деякі корисні дані.
Book SEO-9
Ця панель інструментів браузера дає купу інформації про сторінку, яку бачите прямо на кінчиках своїх пальців. Вона включає в себе:
 • дані посилань від Majestic SEO, Moz, Ahrefs, і багато іншого.
 • дані трафіку від Compete, SEM Rush, Alexa, і багато іншого.
 • даних оптимізації для ключового слова на сторінці, в тому числі, використання ключових слів, тегів заголовків і багато іншого.
Єдина проблема автора в тому, що ця панель інструментів тільки для Firefox.
SEO Quake-8
SEO Quake трохи схожий на SEO Book Toolbar, і в той же час не дуже красивий, доступний для декількох браузерів, в тому числі Chrome. SEO Quake показує дані про трафік, посилання, соціальні акції, оптимізацію ключових слів на сторінці та багато іншого. Сайт Quake SEO має багато корисних порад про те, що робити з усіма цими даними.
Google Trends-7
Маркетологи, які знають, куди рухаються запити, як правило, більше виграють. Google Trends показує зміни в обсягу пошукових запитів для конкретних запитів. Він також має в бета-версії дані про тенденції на даний час за темами.
Для маркетологів, особливо в таких нестабільних галузях, як технологія та мода, дуже важливо, щоб принаймні не відставати від ринку. І, якщо ви можете освоїти аналіз онлайн тенденції і йти на крок попереду конкурентів, то результати дійсно можуть бути досить прибутковими. Маркетологам для пошуку має сенс проаналізувати зміни в поведінці пошукових запитів. Навіть повсякденні письменники можуть «збити статтю з парку», якщо вони швидко схоплюються, щоб освітити цікаву тему раніше, ніж хтось ще добереться до неї.
Підсумок: у той час, як часто забувають, тенденції є надзвичайно потужним інструментом в умілих руках. Нижче наведені деякі ресурси з світовими тенденціями:
Screaming Frog - сайтовий павук, розроблений спеціально для SEO. В лічені хвилини ви отримаєте важливу інформацію про кожний URL. Найкраще, просто завантажити його і прийняти дані «за спину». Після того, як ви побачите всі ці дані, матимете питання, але є хороше керівництво користувача. Безкоштовна версія має більшість функцій, але може аналізувати лише 500 URL-адрес одночасно.
Google’s Keyword Planner-5
Інструмент, раніше відомий як Adwords Keyword Tool, Google’s Keyword Planner хай все ще витягує для вас за секунди щомісячні пошукові запити Google для оцінки обсягу запитів на десятки ключових слів. Автор ніколи не може занижувати важливість знань того, що люди шукають.
Bing Webmaster Tools-4
Bing Webmaster Tools (ака BWT) залишається надзвичайно переповненим. Це здорово, стежити, як Bing (який живить Yahoo) лікує ваш сайт, а також дозволяє отримати певний контроль в цьому питанні. Але він пропонує переваги і за межами Bing, типу розуміння роботи пошуковиків, індексації, оптимізації ключових слів на сторінці, а також інші елементи, які можуть вплинути на вашу продуктивність в Google. Автор раніше написав статтю про деякі шляхи (як витончений Keyword Research Tool) використання BWT. BWT також має великий розділ довідки.
Moz - це набір зручних маркетингових інструментів. Нижче улюблені безкоштовні інструменти Moz:
 • Open Site Explorer - павук посилань типу Majestic SEO, відомий за дуже корисні метрики посилань.moz
 • Followerwonk показує дані про Twitter.
 • GetListed дозволяє вам бачити стан цитат місцевих компанії і стартувати спершу з локальної кампанії SEO.
 • Mozbar - панель інструментів браузера, яка дозволяє швидко дістатися до ключових параметрів Moz для сторінки, на якій знаходитеся.
 • SERP Overlay (дивись праворуч) показує метрики OSE для окремих результатах пошуку.
GWT
Як і BWT, GWT допоможе вам зберегти моніторинг і налаштувати, як Google буде обробляти ваш сайт. Це дуже велика справа. Автор написав трохи про GWT раніше. Саймон Hesltine написав відмінну статтю про початок роботи з GWT і використання деяких з найбільш важливих можливостей. Інші статті з GWT-порадами нижче:
Якщо ви читаєте цей блог то, швидше за все, вже використовували Google Analytics.
Для автора, найціннішими в даних SEO є те, що допомагає вам зрозуміти ваших відвідувачів і як вони взаємодіють з вашим сайтом. Жоден інструмент, який використовував автор, - платний чи безплатний - не доставляє такі дані, як Google Analytics, і жоден з інструментів, які автор згадав, не робить краще роботу з даними близькими до метрики, яка має найбільше значення - в нижньому рядку.
Таким чином, GA. є інструментом, від якого автор залежить найбільше.
Заохочувальний бонус
bonus
Схоже, автор не вміє рахувати; ось ще декілька безкоштовних чудових інструментів, які він використовує:
 • BuiltWith являє собою легкий і зручний плагін Chrome, який скаже, яку технологію використовує сайт (CMS, сервер, хостинг, аналітика і багато іншого).
 • Firebug є розширенням Firefox для веб-розробника та технічної SEO, щоб допомогти вам перевірити елементи коду, код розмітки в браузері та інше.
 • Google PageSpeed Insights, Pingdom, і WebPagetest - всі пристойні альтернативи GTmetrix, щоб діагностувати швидкість сторінки.
 • UberSuggest дозволяє ввести ключове слово, а потім швидко випльовує тонну чудових ключових слів з довгим хвостом.
 • Google SERP Snippet Optimization Tool - простий інструмент, який автор часто використовує, щоб подивитися, як його мета-описи і теги заголовків виглядатимуть в пошуковій видачі (наприклад, якщо вони будуть обірвані).
 • Hootsuite є одним з багатьох платформ для управління і планування повідомленнями в соціальних медіа. Така платформа має важливе значення для управління соціальними медіа.
 • CopyScape дозволяє вам ввести URL і дізнатися, чи є дублюючий зміст де-небудь в Інтернеті.
 • SEMrush показує дані про платний та органічний трафік та ключові слова. Доступний через панелі інструментів SEOBook і SeoQuake.
 • SpyFu, як і SEMrush показує деякі дані про оплачені і органічні ключові слова і трафік.
(За матеріалами EN: lunametrics.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting