6 найкращих спеціалізованих пошуковиків, про які Ви не знали
User Rating: / 23
PoorBest 
There are no translations available.

Я люблю Google, Yahoo і Bing, так само як багато інших користувачів Інтернету, але Ви іноді дійсно хочете докопатися до істини в конкретній темі. Для того щоб це зробити, вам необхідний доступ до цих спеціалізованих пошуковиків, які можуть бути не настільки добре відомі, але які “копають” в Інтернеті набагато глибше в спеціалізованих галузях, ніж на це здатні загальні пошукові системи.
У багатьох випадках спеціалізовані пошукові системи “достукуються” до тих глибин, які в даний час називаються "невидимим вебом". І хоча ця інформація є доступною в Інтернеті, але стандартні пошукачі не мають до неї доступу тому, що дані заховані за формою запиту або необхідний запит до каталогу.
Наступні 6 глибинних пошукових систем, не є порно-сайтами, сайтами з незаконним піратським контентом або чим-небудь іншим, що може привести до неприємностей з законом, або з чимось іншими. Назва "глибинні пошукові системи" обрана з двох причин. По-перше, тому, що вони настільки спеціалізовані, що, незважаючи на свою надзвичайну корисність, залишаються прихованими від більшості користувачів Інтернету.
По-друге, тому що вони надають послуги з пошуку лише вибраному співтовариству користувачів Інтернету, які зацікавлені в конкретному предметі, охопленому даною пошуковою системою. Таким чином, у цій статті будуть розглянуті шість пошукових двигунів, які автор вважає кращими в конкретній тематичній області.
№1 – Кращий пошуковик торрентів
Якщо Ви ентузіаст торрентів і шукаєте через сотні пошукових систем загальнодоступні онлайн потокові файли, то пошук вже не буде настільки тривалим. Torrent Finder є однією з найбільш вражаючих метапошукових систем для оточуючих нас торрент-файлів. Він реалізує методичний пошук результатів відповідно до Вашого запиту за допомогою більш, ніж 170 торрент-сайтів.
Список доступних торрент-сайтів, які охоплені цим метапошуком вражає, а  ще більш вражаючими є результати пошуку. Вже було сказано, що в статті розглядаються глибинні пошукові системи, які не є незаконними, але багато торрент-пошуків виконується для завантаження програмного забезпечення з порушенням авторських прав, але ж правда і в іншому, що існують тисячі законних і доступних з правової точки зору торрент-файлів. Torrent Finder, безсумнівно, є королем, коли справа доходить до збору і видачі сукупності результатів пошуку.
В прикладі для пошуку "класична музика" знайдено більше, ніж 300 результатів. Деякі ключові слова пошуку видають тисячу результатів і більше. Корисним в результатах Torrent Finder є те, що Вам пропонуються для перегляду позитивні і негативні коментарі, так що Ви зможете отримати підказку, чи є файл законним, перш ніж намагатиметесь його завантажити.
№2 - Безкоштовні угоди і пропозиції
На MakeUseOf Ви знайдете багато прекрасних ресурсів, які допоможуть знайти угоди, наприклад, такий всеохоплюючий пошуковик, як FreshBargains. FreshBargains збирає результати пошуку з найкращих 15 веб-сайтів. Однак є інший фантастичний і ледве відомий сайт для пошуку безкоштовних пропозицій - Prospector.
Prospector розміщений в Чеській Республіці, але список безкоштовних речей, які ви можете знайти тут, не знає меж. Ми говоримо про речі для дому, безкоштовне програмне забезпечення для комп'ютера, безкоштовні освітні матеріали і тонни іншого. Справедливості ради відзначимо, що сайт за змістом є більше каталогом, але має більш, ніж 3300 категорій та розглянуті посилання на безкоштовне - це обсяг інформації, який заслуговує більшого визнання.
№3 - Продаж будинків та продаж заставного майна
Раніше я писав статтю про кращі вебсайти для знаходження заставлених будинків, щоб знайти заставлений будинок. Джерела державного управління, здавалося, мають надавати найбільш повну інформацію, не вимагаючи за це платне членство. Тим не менше, я чомусь пропустив AOL Foreclosures. Ця пошукова система заставленого майна відфільтровує списки з різних джерел з усієї країни (лише в США), і на відміну від платних сайтів - це цінові пропозиції, адреси і якомога більше інформації про нерухомість, яка є. AOL Foreclosures є одним з невідзначених героїв безкоштовних пошуків права викупу заставної.
Навіть краща, але поки що невідома пошукова система, яка також заслуговує згадки - Trulia. Trulia - одна з нових пошукових систем, яка забезпечує збір інформації про комерційну нерухомусть з різних джерел і пропонує її Вам, покупцям житла, абсолютно безкоштовно. Тепер вона не тільки для тих, хто "має право" на інформацію. З Trulia Ви можете побачити поточну ціну, адресу (найбільші платні сайти не надають це незареєстрованим членам), плани поверхів, і навіть, чи була ціна нещодавно зменшена або збільшена, і на скільки.
Найголовніше, що на сайті також представлена остання ціна продажу - це інформація, яку до цього покупцю було дуже важко отримати без ріелтора. Коли Ви шукаєте будинок, то знання - це сила, і знання того, що пропонує пошуковик з продажу нерухомості Trulia, надасть Вам владу.
№4 - Пошуковики громадських записів
Інший поширений популярний пошуковий сервіс, який пропонує безкоштовну інформацію громадських записів, яку не завжди легко знайти,. У дев'яти випадках з десяти, якщо Ви намагаєтеся виконати такий пошук, то в кінцевому підсумку отримаєте результати однієї з великих комерційних компаній, які намагатимуться продати Вам результати пошуку громадських записів. Тим не менше, Public Record Center інша.
 Хоча це більше глибинний "портал", ніж пошукова система. Фактично це портал для деяких найбільш незрозумілих, але корисних, пошукових систем суспільної інформації в Інтернеті. Почавши пошук з цього сайту, ви можете знайти урядові пошукові системи, які допоможуть Вам знайти судові рішення і застави, провести пошук активів і навіть отримати авторське право та торгову марку. З таким великим попитом в Інтернеті та вільним доступом до державних архівів - це ідеальне централізоване місце, де Ви можете отримати доступ до практично всього.
 №5 - Правова пошукова система
Коли-небудь чули про пошукову систему, яка дозволяє вирити правову інформацію з Інтернету? Я ніколи не чув, поки не виявив Legal Information Institute Корнелла. Це диво, що малий пошуковик розкопує через велику бібліотеку інституту з правових питань та вириває будь-яку інформацію, яка вам може знадобитися. Це може бути сімейне право, кримінальне право, трудове право та багато чого ншого.
 Для тих з вас, хто вважає, що має те, що потрібно, щоб захистити себе в суді, є також дуже корисна пошукова система, яка допоможе отримати витяги з рішень апеляційного суду окружних та апеляційних судів США.
Є аналогічні пошуковими, за якими сховався цей чудовий правовий ресурс. Якщо у Вас є інтерес до права взагалі, то потрібний деякий час, щоб переконатися, що розглянутий ресурс - це алмаз в грубій окантовці.
 №6 – Пошуковик паранормальних явищ
Звичайно, якщо ми хочемо дійсно копатися глибоко, то повинні йти до паранормальних явищ. І там реально немає кращого пошуковика для глибин паранормальних явищ, ніж UFO Seek. Не дайте обдурити себе назвою, даною пошуковику, адже він зосереджений не лише на НЛО та прибульцях.
UFOSeek охоплює майже все паранормальне, а також новий вік, альтернативну медицину, науку, окультизм, привиди і багато іншого, що Ви могли б побачити навколо. Це одна з моїх найулюбленіших пошукових систем в мережі.
Тепер, коли я переглянув кілька моїх улюблених і навряд чи відомих Вам пошукових систем, запропонуйте деякі ваші власні! Які ваші улюблені глибинні пошуковики, про які б Ви хотіли розповісти іншим?
Оригінал статті Ryan Dube англійською на  makeuseof.com
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting