5 найкращих сайтів про Київ
User Rating: / 10
PoorBest 
There are no translations available.

Столиця України, чудове місто Київ, славна своїми пам’ятниками культури та архітектури і раджу екскурсію історичними місцями починати зі сторінок Інтернету.
Сайт позиціонується як збірка визначних пам’яток Києва, а також статей про Київ.
Присутній величезний перелік цікавих об’єктів Києва, відомих та невідомих місць, дахів, підземель та інших споруд. Кожен об’єкт позначений на карті та має свій опис, статтю, або і декілька, пов’язаних з ним. Також зручним  є те, що всі місця можна зберегти на комп’ютер як  kml шар для програми Google Earth.
Київ крізь час  — їх дочірній проект, який дозволяє перенестись через століття.
Ще організовуються регулярні оригінальні та нестандартні екскурсії і на сторінках можна ознайомитись з маршрутам та записатися в екскурсійну групу.
Статті на сайті зацікавлять кожного, хто побував у Києві та зміг його полюбити. На сайті присутня RSS стрічка, що дозволяє отримувати всі актуальні новини.
Сайт присвячений тим людям, які зацікавлені в культурному проведенні часу у столиці, не витрачаючи зайві кошти. Іншими словами — тут збирається перелік безкоштовних заходів у Києві, таких як виставки, концерти, кінопокази, спектаклі та інше.
Додатково, на сайті є списки місць з безкоштовним Wi-Fi доступом в Мережу, дешеві стоки, ресторани, кафе. Сайт постійно оновлюється і також є стрічки RSS.
Неофіційний міський сайт Києва
Сайт містить багато корисних статей по місту Києву. Такі популярні теми, як список АТС Києва, визначні місця Києва, як доїхати до…, карти Києва, ботанічні сади Києва, відгуки про Київ присутні там. Багато інших цікавих заміток про Київ теж можна знайти там.
Інформаційний портал Info КИЕВ
Сайт створений з метою популяризації столиці України. На сторінках проекту можна знайти інформацію про економічне, політичне і культурне життя Києва.
Крім того, на сайті є достатня кількість довідкового і пізнавального матеріалу. Кожен знайде щось цікаве для себе у матеріалах про історію, етнографію, традиції, побут, прикладне мистецтво, моду та кухню Києва. На порталі є галерея пам’ятників архітектури, парків, скверів, бульварів, вулиць, площ, улюблених місць для відпочинку і спорту киян та гостей столиці.
Сайт побудований у форматі вікіпедії.
На ньому можна отримати (і самому додати) інформацію про будь-який об’єкт чи персону Києва. Ось зовсім невеликий перелік тематик цієї енциклопедії:
  • архітектура
  • географічні об’єкти
  • громадські заклади
  • особистості
  • релігія
  • роки життя, дати подій
  • суспільство
  • топографія
  • транспорт
  • фотоальбоми
Бажаю цікавих прогулянок вулицями нашої чудової столиці на сторінках Інтернету.
Автор Роман Орішко, магістрант НТУУ «КПІ»
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting