Вебкамера спостерігає за складанням марсоходу Curiosity
User Rating: / 9
PoorBest 
There are no translations available.

Встановлена вебкамера дає можливість бажаючоим спостерігати за тим, як технічний персонал НАСА здійснює складання і випробування систем марсоходу Curiosity -  самого просунутого з технічної точки зору апарату.
Марсохід Curiosity, що має офіційну назву Mars Science Laboratory, знаходиться у чистій кімнаті Лабораторії з вивчення реактивного руху (Jet Propulsion Laboratory) НАСА в Пасадені, Каліфорнія. Вебкамера "Curiosity Cam" забезпечує "погляд" на велику частину приміщення кімнати.
На жаль, вебкамера передає відеосигнал без звукового супроводу.
Передане відео іноді буде перериватися інтерв'ю з різними членами команди, що виконує збірку марсохода, і вченими, які будуть детально висвітлювати деякі новини і відповідати на питання, пов'язані з марсоходом Curiosity. Незважаючи на те, що передача відеокамери ведеться цілодобово, більшу частину часу на зображенні нічого не відбувається. Це пов'язано з тим, що роботи над марсоходом починаються з 15:00 UTC в робочі дні з понеділка по п'ятницю.
У цей час персонал лабораторії займається установкою різної електронної апаратури. Так само проводяться роботи з встановлення та ретельної перевірки роботи підвіски марсоходу і його шести незалежних коліс. Починаючи з понеділка, 25 жовтня 2010 року, почнуться роботи зі встановлення на марсохід роботизованої руки-маніпулятора довжиною більше двох метрів.
Відео доступно прямо на сайті НАСА, де можна ознайомитися з додатковою інформацією, що пояснює те, що показує камера в даний момент. Відеопередача доступна за цією адресою
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting