Гнучкий електронний папір
User Rating: / 9
PoorBest 
There are no translations available.

PaperTabГнучкі листи "електронного паперу" пророкують замінити комп'ютери протягом п'яти років, обіцяючи змінити підхід людей до роботи.
PaperTab, які створені в королівському університеті Канади в партнерстві з Intel Labs і Plastic Logic, схожі на аркуші паперу з чорно-білим друком.
Але електронний папір PaperTab насправді - гнучкі комп'ютери, що працюють на останніх чіпах Intel з 10,7-дюймовими сенсорними екранами і здатні взаємодіяти з іншими листами електронного паперу.
Якщо покласти один гнучкий електронний папір PaperTab поруч з іншим, то вони зможуть працювати разом для показу збільшеного зображення.
Гнучкий електронний папір також можна використовувати просто для читання великих документів. Користувач може згинати електронний папір щоразу, коли хоче віртуально перейти до наступної сторінки.
Директор лабораторії королівського університету Рул Вертегаал припустив, що користувачі будуть використовувати кілька аркушів електронного паперу PaperTabs одночасно, так як це полегшило б роботу з декількома документами.
"Протягом п'яти-десяти років, більшість комп'ютерів, від ультра-ноутбуків до планшетів, будуть виглядати як листи друкованого кольорового паперу", сказав він. Але споживачі можуть не очікувати гнучкий електронний папір PaperTabs в магазинах найближчим часом. Заміна комп'ютерів, які вимагають використання довгих шнурів живлення, була однією з ідей Plastic Logic.
Інша ідея прийняла форму браслета, який може отримувати таку інформацію, як телефонні повідомлення, замітки в соціальних мережах і час. А в цей час інший комп'ютер у вигляді листа паперу виступав би як мобільний телефон, показуючи великі програми для зручності читання.
Mobius є новим дисплеєм на основі гнучкого електронного паперу, який використовує гнучку технологію TFT, яка краще підходить для пристроїв з електронним папером великих форматів. Це дозволяє розробникам створювати міцні і легкі пристрої.
Mobius
Розмір дисплея є одним з переважаючих факторів, що визначають розмір продукту. Вага TFT на основі скла зростає пропорційно квадрату його діагоналі. Це може істотно вплинути на кінцеву вагу пристрою. Проте, TFT на пластиковій основі усувають необхідність у склі і можуть значно зменшити вагу дисплея. Електронний папір розміром 13.3 дюйма з допомогою Mobius важить близько 63 г. Навпаки, електронний папір на основі скла важить 144 г.
Тим не менше, існують деякі проблеми, у виробництві тонкоплівкових транзисторів не на скляних підкладках. E Ink і багато інших компаній працювали над гнучкими дисплеями на основі гнучкого електронного паперу протягом декількох років. Mobius є першим TFT-продуктом на пластиковій основі, який пропонує E Ink в масовому виробництві.
Mobius - це нова революційна технологія TFT, яка була розроблена Sony в партнерстві з E Ink. E Ink створює дисплеї на основі електронного паперу з найнижчим енергоспоживанням серед електронних книг. На відміну від інших технологій, E Ink бістабільна. Це означає, що вона не потребує енергії, щоб відображати зображення або сторінку тексту.
Характеристики дисплеїв Mobius:
Розмір дисплея:                  1.73"                          13.3"       
Роздільна здатність           320 x 240                   1600 x 1200        
Відтінки сірого :                  16 рівнів                     16 рівнів       
Яскравість:                          69.5 L* WS                 69.5 L* WS       
Контрастність :                    10:1                            10:1  
Дисплеї на основі гнучкого електронного паперу E Ink Mobius ідеально підходять для пристроїв з різним динамічним вмістом, включаючи:
  • електронні книги
  • освітні пристрої, наприклад, електронні зошити
  • електронні газети і журнали
  • бізнес пристрої
  • смартфони: основний і додатковий дисплеї
  • аксессуари для смартфонів
Євген Смоков, магістрант НТУУ (за матеріалами eink.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting